Gerety Awards 2021 başvuruları başladı!

Adını, “Bir pırlanta sonsuza kadardır” sloganının yaratıcısı Frances Gerety’den alan Gerety Awards’ın başvuru dönemi başladı! Satınalma kararlarının yüzde 80’den fazlasını kadınlar vermesine rağmen bu oranın kreatif sektöründe, yaratıcılık festivallerinde yansıtılmamasını ve jürilerin çoğunluğunun erkek kreatiflerden oluşmasını jürisinin tamamının kadınlardan oluşmasıyla öne çıkarıp eleştiren Gerety Awards değerlendirmelerini, 30 ülkeden 180 kadın jüri üyesiyle gerçekleştiriyor.

Gerety Awards, küresel yaratıcılık ödüllerinde yeni bir ölçüt oluşturarak reklam ve iletişimi yeniden tanımlıyor. 2021 Gerety Ödülleri’nin kazananları, reklamcılığın yapılması gereken standardı bir kez daha tanımlayacak ve müşterilere dünyanın en güçlü tüketicilerini hedeflemenin en iyi yolunu gösterecek.

Bu yılki yönetici jüri oturumları Londra, Toronto, Berlin, Santiago, Lagos, Singapur, Milano, Paris, Los Angeles ve Budapeşte’de yapılacak. Jüriler genel kısa listeyi belirlemenin yanı sıra, kendi ülkelerinden yılın ajansını ve yapım şirketini seçecek.

Gerety Awards 2021’in jürileri arasında, OBE, WPP U.K Country Manager & GroupM U.K CEO’su Karen Blackett, Meksika ve Latam CCO’su  Jessica Apellaniz ve Leo Burnett Sri Lanka Group Head-Creative Tara Weeransinghe yer alıyor.

Başvuru yapmak için TIKLAYIN…

İLGİLİ HABERLER