Garanti’ye yeni “dost”

Garanti’nin ürün ve hizmetlerini paylaşmak üzere başlattığı iletişim platformu “Garantisiz Kimse Kalmasın Bizce”ye bir kahraman daha katıldı.

Garanti’nin “hızlı, çevik ve fişek gibi” özellikleri dolayısıyla “Garanti Dostları” ekibine kattığı “tosbağa”, yeni reklam filminde izleyicilerle buluştu. Esprili kişiliğiyle dikkatleri üzerine çeken tosbağa, diğer kahramanlarla birlikte Garanti’deki çözümleri anlatıyor. Kahramanın seslendirmesini ise Engin Günaydın üstleniyor. Tasarımı 2 haftada tamamlanan “tosbağa”nın, karakter modellemesi yaklaşık 2,5 hafta sürdü. Karakterin detayları için yüksek çözünürlüklü referans fotoğraflara ve tasarım sürecinde elde edilen görsellere başvuruldu. Karakterin tüm hareketlerine yön veren, iskelet sistemi olarak adlandırılan “Rig Sistemi”nin kullanıldığı 3 hafta süresince, karakterin hem 4 hem 2 ayak üzerinde hareket edebilmesini sağlamak için yoğun emek harcandı.

Kampanya Künyesi:

Reklamveren:                   Garanti Bankası

Reklam ve Medya Ekibi:      Burcu Tokcan, Sinem Görgöz İnnice, Saba Şimşeker, Armağan Tulunay Dölek

Reklam Ajansı:                  Alametifarika

Alametifarika Ekibi:           Emrah Karpuzcu, Kenan Ünsal, Barış Alkan, Caner Apaydın, Can Çelikbilek, Sertuğ Alptekin, Berkay Tahmaz, Berna Bulat, Başar Sarıkaya, Serra Akyel, Dilek Sezen, Burcu Atış Topçu

Animasyon:                     Anima

Yönetmen:                      Koray Güzey

DOP:                              Tolga Kutlar

Müzik:                            Jingle House

İLGİLİ HABERLER