Forever New, Türkiye pazarından çıktı

Forever New, 2009 yılında girdiği Türkiye pazarından bugün itibarıyla çıktığını açıkladı. Şirketten yapılan duyuruda, 30 Ocak’tan önce verilen siparişlerin teslim edileceği ya da para iadesi yapılacağı belirtildi.

Avustralyalı giyim ve aksesuar markası Forever New, Türkiye’deki operasyonlarına son verdi. Şirketin Türkiye internet sitesi uluslararası siteye yönlendirildi. Forever New Türkiye, Instagram hesabı üzerinden İngilizce bir açıklamayla, “üzgün” olduklarını, 30 Ocak’a kadar teslimatların yapılacağını duyurdu. Müşterilerin uluslararası siteden alışveriş yapabilecekleri bilgisi verildi.

Açıklamada, “Üzgünüz. Türkiye’deki Forever New faaliyetlerine son verdiğini büyük bir üzüntüyle duyuruyoruz. Tüm müşterilerimize, tedarikçilerimize ve çalışanlarımıza teşekkürler. Yıllardır süregelen bağlılığınıza ve desteğinize teşekkür borçluyuz” denildi.

Açıklama sonrası, Forever New Türkiye temsilciliğinin internet sitesi uluslararası siteye yönlendirildi. İstanbul, Ankara, İzmir gibi metropoller başta olmak üzere Türkiye’de pek çok il ve AVM’de hizmet veren Forever New Türkiye’nin operasyonlarına son verme kararının gerekçesi ve mevcut mağazaları ile çalışanlarının durumuyla ilgili bir açıklama yapılmadı.


Bu gönderiyi Instagram’da gör

We’re sorry. It is with great sadness that we announce the closing of our Forever New business in Turkey. Thank you to all of our customers, suppliers and friends of the brand. We appreciate your loyalty and support over the years. We thank you for your business and would love for you to stay in touch. Rest assured, any orders placed prior to 30th January will be delivered promptly or fully refunded. For any order inquiries, please email musteri.hizmetleri@forevernew.com.tr You will still be able to shop Forever New via our international website. Thank you again for an amazing journey together. Please stay in touch. You can now follow us on our official Forever New Instagram and Facebook accounts.

Forever New Türkiye (@forevernewturkiye)’in paylaştığı bir gönderi ()

İLGİLİ HABERLER