Fikrini Ödüllendirmek İçin Geç Kalma!

Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya ödülleri Social Media Awards Turkey’de başvuru dönemi uzatıldı! Sosyal medyanın en başarılı marka ve projelerinin ödüllendirileceği Social Media Awards Turkey 2020 için son başvurular 11 Mart 2020 saat 23.59’a dek devam edecek. Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle düzenlenen, Deloitte Türkiye’nin de uzmanlığıyla katkı sağladığı ödüller 17 Nisan’da Raffles İstanbul’da gerçekleşecek görkemli bir törenle sahiplerini bulacak.

Marketing Türkiye ve BoomSonar iş birliğiyle bu sene dördüncüsü gerçekleştirilen Social Media Awards Turkey için geri sayım devam ediyor. Türkiye’deki tüm marka ve ajansların sosyal medya performanslarını objektif verilerle ölçen en kapsamlı ilk ve tek yarışma Social Media Awards Turkey’e 1 Mart 2019–11 Mart 2020 tarihleri arasında gerçekleşen en başarılı çalışmalarınız, kampanyalarınız, stratejileriniz ve projelerinizle başvuru yapabilirsiniz.

Deloitte Türkiye iş birliğiyle objektif verilere dayalı ilk sosyal medya yarışması

Sosyal medyanın liderlerinin bir araya geldiği Türkiye’nin en büyük sosyal medya ödüllerinde Deloitte Türkiye, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da değerlendirme sürecinde uzmanlığı ile yer almaya devam ediyor. Türkiye pazarlama sektöründe bağımsız bir şirket tarafından destek verilen ilk yarışma olan Social Media Awards Turkey’de ödül­ler, BoomSonar’ın objektif sosyal medya verileri ve jüri değerlendirmesi sonucunda sahiplerini bulacak. Sosyal medyaya emek veren kurum ve ajanslar için teşvik edici ol­mayı amaçlayan Social Media Awards Tur­key, kampanya ve içerik üretimindeki kaliteyi her yıl daha da yukarı çıkarmayı amaçlarken Deloitte Türkiye iş birliğiyle şeffaf ve verilere dayanan yapısını daha da güçlendiriyor.

Başvurular 11 Mart’a kadar devam ediyor

Sosyal medyanın en başarılı çalışma, strateji ve projelerini değerlendirileceği Social Media Awards Turkey 2020’de başvuru dönemi yoğun talep üzerine uzatıldı. Başvuruların 11 Mart 2020 saat 23.59’a kadar devam edeceği yarışmayla ilgili detaylı bilgilere www.socialmediaawardsturkey.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Üç temel bölümden oluşuyor

Social Media Awards Turkey 2020; Jüri Ödülleri, Veri Ödülleri ve Grand Prix olmak üzere üç temel bölümden oluşuyor. Başvuruları toplamda 24 kategoride gerçekleşen Jüri Ödülleri, markaların sosyal medya ve dijital dünyada gerçekleştirdiği kampanya, proje ve stratejileri inceleyerek en başarılı marka ve ajansları ödüllendiriyor.

SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri 50’ye yakın farklı sektörde toplam 46 binden fazla sosyal medya hesabının bir yıllık performanslarını ölçümleyerek en başarılı markaları ödüllendiriyor. Başvuru gerektirmeyen bu bölümde ödüller, markaların sosyal medyadaki performanslarını ölçen BoomSonar’ın sosyal medya marka ölçümleme ve puanlama sistemi SocialBrands’in veri analitiği yöntemiyle belirlenecek.

Social Media Awards Turkey 2020’nin büyük ödülü Grand Prix’de ise yarışan tüm projeler arasında jüri üyeleri tarafından en yüksek puanı alan çalışma ve SocialBrands verilerine göre en yüksek sosyal medya performansına sahip marka belirleniyor.

Social Media Awards Turkey 2020’nin jüri üyeleri

Image

17 Nisan’da Raffles İstanbul’da gerçekleşecek Social Media Awards Turkey Ödül Töreni’nde kazananları belirleyecek jüri belli oldu. Jüri Başkanlığı görevini bu sene Reklamcılar Derneği Başkanı Volkan İkiler üstlenirken jüri üyeleri arasında sosyal medya ve dijital ajanslardan reklamverenlere, derneklerden sosyal medya ağlarının temsilcilerine, sosyal medya fikir önderlerinden akademisyenlere, medya satın almadan PR ajanslarına kadar pek çok sektör paydaşının seçkin temsilcileri yer alıyor.

İLGİLİ HABERLER