Ender Merter ile Reklamarkası 400. programı ile Bloomberg HT’de

Reklamcı yazar Ender Merter’in hazırlayıp sunduğu Reklamarkası 8. yılında 400. canlı yayın programını gerçekleştiriyor.

Reklam sektörünün her yönüyle ele alındığı Reklamarkası; 400. programı ile izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Reklamarkası; sektörel derneklerden, sivil toplum kuruluşlarından, mesleki kurumlardan, üniversitelerden, yarışma ve festivallerden aldığı ödüller ile 400 program boyunca işini başarıyla yapmanın gururunu yaşıyor.

400 program boyunca tam 300 markanın ve 1700 konuğun ağırlandığı, yaklaşık 15 bin dakikalık canlı yayın süresi boyunca 600 kampanyanın enine boyuna ele alındığı ve her hafta merakla beklenen ön haberleriyle Ender Merter ile Reklamarkası, sektörün nabzını tutmaya devam ediyor.

Sosyal medya iletişimini Digital Panzehir’in, açık hava desteğini ise ARVAK’ın sağladığı Reklamarkası, 400 program boyunca özveri ile çalışan Bloomberg HT çalışanlarının eşsiz katkısı ve ev sahipliğiyle ile izleyicilerinin karşısına çıkmaya devam ediyor.

Sektöre daha geniş bir perspektiften bakan ve gündemi yakından takip eden Ender Merter ile Reklamarkası; 400. programa özel konuklarıyla 28 Haziran 2019 Cuma günü 12:30’da canlı yayınla Bloomberg HT’de izleyicileri ile buluşacak.

İLGİLİ HABERLER