Elite World Europe’un Genel Müdürü: Ahmet Ferda Seymen

 

Elite World Oteller Zinciri’nin yeni oteli Elite World Europe Otel’in Genel Müdürü Ahmet Ferda Seymen oldu.

Elite World Europe Otel, Eylül ayında hizmet vermeye başlayacak. 25 yıldır turizm sektöründe olan Ahmet Ferda Seymen, en son Kaya Ramada Plaza Genel Müdürü olarak görev aldı.

Ahmet Ferda Seymen hakkında:

Hacettepe Üniversitesi İşletme Yönetimi Bölümü’nü 1980 yılında, Yüksek Lisans öğrenimini ise Florida International University Miami, Florida’da tamamlayan Ahmet Ferda Seymen, 1991 yılına kadar Florida eyaletinde restaurant ve otel işletmeleri alanında yöneticilik yaptı.

1991 yılında Antalya Hilton Oteli ile İzmir Hilton Oteli’nin Yiyecek İçecek Direktörlüğü görevi ile Türkiye turizm sektöründe mesleki hayatını devam ettiren Seymen, Antalya Side’de Sillyon Resort Hotel ve Corinthia Excelsior Hotel’lerin ve Kuşadası Pine Bay Holiday Resort’un Genel Müdürlüğünü yaptı. Malta’da Corinthia Hotels International Malta ve Kuzey Afrika Operasyonları Bölge Müdürlüğü görevinin ardından Antalya Corinthia Hotels International Türkiye Operasyonları Bölge Müdürlüğü görevlerini üstlenen Ahmet Ferda Seymen, İstanbul’da Richmond Hotel Genel Müdürü, Kaya Hotels & Resorts Operasyon Direktörü olarak görev yaptı. Eresin Hotels Genel Müdürlüğü, Byotell-Byomed Hotel-Medical Turizm Bölümü Genel Müdürlüğü ve CVK Hotels & Resorts’ta Turizm Bölüm Başkanlığı görevlerinde de bulunan Seymen son olarak Kaya Ramada Plaza Genel Müdürlüğü görevini yerine getirdi.

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Elite World Oteller Zinciri’nin  401 odası, 11 toplantı salonu ve 2500 kişilik kapasitesi ile en büyük oteli olacak Elite World Europe Otel’inin Genel Müdürlük görevine getirilen Ahmet Ferda Seymen, görevine başladı. Eylül ayında hizmet vermeye başlayacak olan otel, Ahmet Ferda Seymen yönetiminde 350 personel alımı yapacak.

İLGİLİ HABERLER