Edelman art arda 5. kez en beğenilen ajans seçildi

ÜNİTE İletişim’in Türkiye’deki münhasır temsilcisi olduğu Edelman,The Holmes Report’un her yıl yaptığı araştırmaya göre bu yıl da “en beğenilen iletişim şirketi” oldu.
The Holmes Report’un düzenli araştırmalarından “The Big Questions & Inspiration”, global şirketlerin iletişim profesyonellerine, siyaset, iş dünyası gibi alanlarda en başarılı iletişim profesyonellerin ve şirketlerin kim olduğunu, çalışmalarını nasıl yönlendirdiklerini ve iş ortaklıklarını nasıl belirlediklerini soruyor. Her yıl yapılan bu araştırmada; profesyonellere, veri ve analitik çalışmaları pazarlama ve iletişim stratejilerini yönlendirmede nasıl kullandıkları ve iletişime ayrılan bütçelerin efektifliği gibi detaylar da soruluyor.
Bu yılki “The Big Questions & Inspiration” araştırmasında yer alan “En beğendiğiniz iletişim şirketi” sorusuna verilen cevaplara göre; Edelman, rakipleri arasında en beğenilen iletişim firması seçilerek art arda 5 kez liderliği elde etmiş oldu. Araştırmanın detaylarına ulaşmak için tıklayınız >> https://goo.gl/tHri4z

İLGİLİ HABERLER