Dünya gazetesinden yeni nesil yayıncılık: Hafta #evdekal

Dünya gazetesi herkesin eve kapandığı bir dönemde hafta sonunu daha keyifli bir hale getirmek amacıyla web sitesi üzerinden Hafta #evdekal isimli yeni bir dijital yayın başlattı.

Dünya gazetesi koronavirüs salgını nedeniyle karantina sürecinde hafta sonu evde geçirilen zamanı daha keyifli hale getirmek, okura keyifli ve ilginç bir okuma deneyimi sunmak amacıyla “Hafta” isimli yeni bir dijital yayın başlattı. “Hafta”nın her Cuma site üzerinden ücretsiz olarak yayımlanacak dijital dergi, sanat, sağlık, spor, teknoloji, iş dünyası, iyi yaşam gibi farklı konuları işleyeceği belirtildi. Özel röportajların ve tartışma konularının da yer aldığı Hafta’nın yayın yönetmeni Aslı Barış olurken, yazar kadrosunda Faruk Şüyün, Ceyhun Kuburlu, Ahmet Can, Yasemin Salih, Maya Portakal Bitargil, Başak Dizer Tatlıtuğ, Selin Bozkurt gibi isimler var.

 

 Bu hafta neler var?

  • Geçen Pazar verdiği konserle milyonları gözyaşına boğan dünyanın en ünlü tenoru Andrea Bocelli anlatıyor: “Umudun sesi olmak istedim.”
  • Contemporary İstanbul’un Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güreli ile sanat sohbetler: Güreli, an-turizm ve fuarcılık alanında Türkiye’nin geleceğini nasıl görüyor? Koronavirüsü nasıl atlattı? İş dünyası ne zaman normale dönecek?
  • Zülfü Livaneli, Ayşe Kulin, Ahmet Ümit, Nazlı Eray, Selim İleri ve Yekta Kopan karantina günlerinde neler yapıyor?
  • Maya Portakal ile dünyanın en güzel müzelerinde sanal bir yolculuk…
  • Sağlık otoriteleri tartıştı: Bağışıklık sistemini kuvvetlendiren takviyeler dost mu düşman mı?
  • Silk And Cashmere markasının yaratıcısı ve CEO’su Ayşen Zamanpur, görevini neden bıraktı? İşte kaşmirin kraliçesinin yeni hayatı …

 

 

 

 

 

 

İLGİLİ HABERLER