Devlerin aşkı büyük olur

Galatasaray Spor Kulübü’nün ana sponsorluğunu üstlenen Nef, Portekizli Benfica takımıyla 14 Şubat günü oynanacak olan maçı referans aldı ve Galatasaray sevgisini 14 Şubat Sevgililer Günü’yle harmanlayarak aşk dolu bir proje hazırladı.

Nef’in Sevgililer Günü’ne özel videosunda “aşk”ın günlük hayatımızdaki önemi vurgulandı, “aşk” tanımlandı, “aşk”ı anlatmanın kolay olmadığına değinildi ve “aşk” birçok yolla betimlendi. “Bak aşk bu işte, daha büyük aşk mı var?” denildi ve insanların birbirlerine duyduğu aşktan yola çıkılarak Galatasaray taraftarının aşkına gönderme yapıldı.

Projenin yükselen duygusal atmosferine taraftar aşkı da eklenerek #DevlerinAşkı (Büyük Olur) etiketiyle bir final oluşturuldu. Dijital mecralarda ve sosyal medyada taraftar iletişimine bağlanan bu “aşk” projesinin tüm aşıklara bir hediyesi de vardı.  Taraftarlara “Siz de #DevlerinAşkı etiketiyle sevdiğiniz kişiyi etiketleyerek ona olan aşkınızı anlatın, Galatasaray-Benfica maçını izleyecek 5 şanslı çiftten biri olma şansını yakalayın.” çağrısı yapıldı.

“Aşk”ı betimleyen ve Galatasaray taraftarının aşkına “Devlerin Aşkı” diyerek tamamlanan Sevgililer Günü projesi, 8 Şubat günü saat 20.00’de yayına alındı. Yarışma 12 Şubat günü saat 23.59’da sonuçlanacak. Kazanan çiftler ise 13 Şubat günü Nef sosyal medya hesaplarından duyurulacak.

Kampanya Künyesi:
Reklamveren: Nef
Reklamveren Yetkilileri: Selçuk Çelik, Okay Yalçınkaya, Can Lekesiz
Reklam Ajansı: Tick Tock Boom
Kreatif Direktör: Gürkan Gürel
Proje Ekibi: Özge Öztunalı, Özge Erel, Ulaş Oral
Marka Direktörü: Halil İbrahim Özay
Prodüktör: Bensu Şengül
Tasarım Ekibi: Maya Bengü Öztürk, Derya Canca, Yunus Çağlayan
Metin Ekibi: Jülide Türkay, Oktay Erdoğan,
Görüntü Yönetmeni: Akın Andırın
Seslendirme: İsmail Demirci

İLGİLİ HABERLER