Derby’nin “Yakışır” kampanyasının kazananı belli oldu!

Derby’nin bu yıl ikincisini düzenlediği “Yakışır” kampanyasının kazananı belli oldu. Şanslı Derby kullanıcısı Orhan Havabilen, 40 bin kişinin katılım gösterdiği çekilişin sonucunda otomobil meraklılarının ilgiyle takip ettiği YouTube fenomeni Doğan Kabak’ın modifiye ettiği 2012 Model Golf 7 marka otomobilin sahibi oldu.

Takipçilerin yorumları doğrultusunda seçilen 2012 Model Golf 7 marka otomobil, YouTube fenomeni Doğan Kabak tarafından modifiye edildi ve yapılan çekiliş sonucunda bu özel otomobili Derby kullanıcısı Orhan Havabilen kazandı.

Serhat İkiz: Katılımcı sayısı geçen yıla göre yüzde 32 arttı

Derby Tıraş Bıçakları Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Ticaret Direktörü Serhat İkiz, kampanyayla ilgili şunları söyledi: “Doğan Kabak ile başladığımız ‘Yakışır’ kampanyamız geçen yıl olduğu gibi bu sene de yoğun ilgi gördü. Katılımcı sayısı geçen yıla göre yüzde 32 arttı. Kampanya özellikle gençlerin rağbetiyle geniş kitlelere yayıldı. Kampanya boyunca sadece kendi sosyal medya ve YouTube hesaplarımızda 30 milyon erişime ulaştık. Hediye ettiğimiz araç, Doğan Kabak’ın modifiye imzasıyla iki kat değer kazandı.  Bu özel aracın, ‘Yakışır’ kampanyasını kazanan Orhan Havabilen’e hayırlı olmasını dileriz. 2019’da ilkini gerçekleştirdiğimiz bu kampanyayı tüketicilerimizin yoğun talebi üzerine bu yıl da gerçekleştirdik. Artık bir Derby geleneği haline gelen kampanyamıza 2021 yılında da devam etmeyi planlıyoruz.”

İLGİLİ HABERLER