Corendon Airlines, Altınordu Futbol Kulübü’nün “Geleceğe Uçuş” sponsoru oldu

Corendon Airlines “İyi Birey – İyi Vatandaş – İyi Futbolcu” mottosuyla hareket eden Altınordu Futbol Kulübü’ne “Geleceğe Uçuş” sponsoru oldu.

45 ülke ve 145 havalimanına yılda 4 milyon yolcu taşıyan Corendon Airlines, “İyi Birey – İyi Vatandaş – İyi Futbolcu” mottosuyla hareket eden Altınordu Futbol Kulübü’ne “Geleceğe Uçuş” sponsoru oldu. Sponsorluk anlaşmasının imza töreniyse Altınordu Futbol Kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan’ın ev sahipliğinde, Altınordu Futbol Kulübü Metin Oktay Yerleşkesi’nde gerçekleştirildi.

“Türk sporunun en büyük destekçilerinden biriyiz”

Çok sayıda medya mensubunun takip ettiği imza töreninde açıklamalarda bulunan Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer görüşlerini şu şekilde dile getirdi: “Corendon Airlines olarak havacılık sektöründe yenilikçi vizyonumuz, üst düzey hizmet anlayışımız, uçuş destinasyonu çeşitliliğimiz ve geleceğe yönelik planlamalarımız ile birlikte fark yaratıyoruz. Bir Türk şirketi olarak ülkemizi yurt dışında gururla temsil ediyoruz. Ayrıca toplumsal değer yaratma vizyonumuz çerçevesinde Türk sporunun en büyük destekçilerinden biriyiz. Ülkemizde faaliyet gösteren saygın ve köklü spor kulüplerine sponsorluk katkısı sağlıyoruz. Seyit Mehmet Özkan liderliğinde fark yaratan, bu toprakların çocuklarından gerçek profesyonel futbolcular yetiştiren Altınordu Futbol Kulübü’nün sponsoru olmak, kendi alanında fark yaratan bir şirket olarak bizi çok mutlu ediyor.

Çok uzun süreli olmasını dilediğimiz “Geleceğe Uçuş” sponsorluğumuz kapsamında; logomuzla birlikte Altınordu Futbol Kulübü formalarında yer alacak, ileri futbol eğitimi alan gençlerimizin, yurt dışındaki uluslararası gençlik turnuvalarına katılımlarını destekleyecek, konaklama ihtiyaçlarına yanıt verecek ve birlikte turnuva organize edeceğiz.

“Corendon Airlines ile birlikte gelecek yolculuğuna başlıyoruz”

Altınordu Futbol Kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan ise konuşmasında şöyle dedi: “Altınordu, sloganı (İyi Birey, İyi Vatandaş, İyi Futbolcu) olan ve bu toprakların çocuklarına gelecek umudunu vermek için yola çıkan bir organizasyondur” vurgusu yaparak,  “İyi olmanın temel şartı  süreklilik ve iyi dostlarla birlikte olmaktır. Petrol Ofisi, bizim ilk iyi dostumuz, yol arkadaşımızdı.  Hemen ardından Axa Sigorta ve KİP gibi çok değerli iki dost edindik. Şimdi de Corendon Airlines ile birlikte gelecek yolculuğuna başlıyoruz. Yalnız olmadığımızı bilmek ve görmek, açıkçası bizleri çok mutlu ediyor.”

İLGİLİ HABERLER