Bülent Ersoy ve Azra Akın’dan Pepsi için dans şov!

Pepsi, Bülent Ersoy ile 2002 yılında Dünya Güzeli seçilen Azra Akın’ı yeni reklam filmi için bir araya getirdi. Katıldığı yarışmalarda güzelliğinin yanı sıra danstaki başarısını da tescilleyen Azra Akın, bu kez Pepsi reklam filminde izleyenleri büyüleyecek. Sanat yaşamında ilk kez bir marka ile çalışmayı kabul ederek bir anda tüm dikkatleri üzerine çeken Bülent Ersoy, güzelliği ve sempatik tavırlarıyla herkesin kalbinde taht kuran Azra Akın’la uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir performansa imza attı. 
Bülent Ersoy ve Azra Akın’ın şan hocası
Sanat hayatında ilk kez bir reklam filminde rol alan Bülent Ersoy, Pepsi reklam filminde Azra Akın’ın şan hocası rolünde karşımıza çıkacak. Reklam senaryosuna göre Bülent Ersoy, öğrencisi Azra Akın’ı dans provasında yakalar. Azra Akın’ın verdiği Pepsi’yi içen Diva, filmin sonunda Azra Akın ile birlikte inanılmaz bir dans gösterisi sergiler. Yönetmenliğini Hakan Algül’ün üstlendiği ve çok ses getireceği şimdiden belli olan, Pepsi’nin yeni reklam filmi çok yakında ekranlarda olacak.
 

Reklam Künyesi
Reklamveren: PepsiCo
Reklamveren Temsilcisi: Ceren  Onbulak, Gözde Kütük, Merve Erdinç 
Reklam Ajansı: Alametifarika
Yaratıcı ekip: Emrah Karpuzcu, Kenan Ünsal, Ozan Özüm Özbey, Can Çelilkbilek, Özgür Öztürk, Seden Padır, Taner Ardalı, Erkul Yazgan, Zeynep Ordu, Sertuğ Alptekin, Berna Bulat
Yönetmen: Hakan Algül
Prodüksiyon Şirketi: 25 Film
Postproduksiyon Şirketi: Filimişleri
Müzik: Jingle House
Kullanılan Mecralar: TV, sinema, internet, POP

İLGİLİ HABERLER