Bootcamp İstanbul’a geliyor

Start-up platformu Melekbul, ABD’nin en önemli teknoloji kamplarından biri olan “Bootcamp’ı İstanbul’a getiriyor. Kaliforniya Üniversitesi, Berkeley eğitmenleri tarafından hazırlanan hızlandırılmış programlar, Silikon Vadisi’ndeki start-up’larda çalışmak isteyenler için fırsat sunuyor.

4-10 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek olan TEK Bootcamp, teknoloji alanında kariyer yapmayı planlayan, işe nereden başlayacağını bilemeyen ya da dijital tasarım konusunda kendini geliştirmeyi hedefleyenler için yeni bir kapı açıyor. Yurt dışından gelecek eğitmenlerle hazırlanan ders içeriklerine sahip olan TEK Bootcamp, katılımcıların teknolojinin farklı dallarında uzmanlaşmasını amaçlıyor.

TEK Bootcamp’ın ilk aşaması olan FAZ 1‘de, bir hafta boyunca San Francisco’dan gelecek akademisyenlerle Twitter Bootstrap, HTML 5, CSS, duyarli web tasarımı (responsive web design), mobil tasarımı, web sunucu bakımı gibi konularda eğitim verilecek. Ayrıntılı bilgi almak isteyenler tekbootcamp.eventbrite.com adlı siteyi ziyaret edebilirler.

İLGİLİ HABERLER