Bingöl Ulusal Kadın Girişimciliği Kongresi Başlıyor

Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen’in de bir oturumda moderatör olarak görev alacağı Bingöl Ulusal Kadın Girişimciliği Kongresi, Türkiye’nin başarılı iş kadınlarını bir araya getiriyor.

Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen Bingöl Ulusal Kadın Girişimciliği Kongresi 25-27 Eylül tarihleri arasında iş, siyaset ve akademi dünyasından birçok ismi ağırlamaya hazırlanıyor. Kongrenin esas hedefleri arasında Bingöllü işkadınlarıyla Türkiye’nin diğer bölgelerinden gelen girişimci kadınlarını bir araya getirerek, Bingöl’ün markalaşma sürecine katma değer sunmak.

Etkinliğin açılış ve protokol konuşmacıları arasında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dr. Cevdet Yılmaz, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Bingöl Valisi Ali Mantı bulunuyor.

Etkinliğin ilk oturumunun konusu “Türkiye’nin Girişimci Kadın Gücü”… Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen’in oturum başkanlığında gerçekleşecek oturumun konuklarıysa ARAS Kargo Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Aras, TİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Nilüfer Bulut, Generali Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Mine Ayhan, TÜRKONFED YKB Yrd. ve Seza Çimento Sahibi Prof. Dr. Yasemin Açık ve The House Cafe&Hotel Ortağı Canan Özdemir olacak.Kongre kapsamında Türkiye’nin önde gelen iş kadınlarından TİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Nilüfer Bulut, ARAS Kargo Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB KGK Başkanı Evrim Aras, The House Cafe&Hotel Ortağı ve TOBB KGK Üyesi Candan Özdemir, Generali Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Mine Ayhan ve TÜRKONFED YKB Yrd. – Seza Çimento Sahibi Yasemin Açık gibi isimler Bingöl’de yerel girişimci kadınlarla buluşacak.

Program

İLGİLİ HABERLER