BigChefs CEO’su Altan Kosova oldu

2018’de başlayan BigChefs kariyerinde pek çok başarıya imza atan ve şirketin büyümesinde etkin rol oynayan markanın deneyimli yöneticisi Altan Kosova, CEO’luğa terfi etti.

Restoran zinciri markası BigChefs’te, CEO’luk pozisyonuna yeni bir isim atandı. 2018’de başlayan BigChefs kariyerinde birçok başarıya imza atan ve şirketin büyümesinde etkin rol oynayan markanın deneyimli yöneticilerinden Altan Kosova, başarıları neticesinde CEO’luğa terfi etti. Kosova bu pozisyonla, yurt içinde 55, yurt dışında 9 şubesi bulunan BigChefs ile birlikte markanın çatısı altındaki BigCatering ve gerçek İstanbul meyhanesi Buselik’in yönetiminden de sorumlu olacak.

Marmara Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Kosova, çalışma hayatına Efes Pilsen’de Pazarlama Yöneticisi olarak başladı. Markanın çatısı altında üstlendiği çeşitli yöneticilik pozisyonlarının ardından Heineken’de Ülke Müdürlüğü, Doğadan’da Satış Direktörlüğü yapan Kosova, Coca Cola İçecek’te Yerinde Tüketim Satış Direktörü olarak çalıştı. Yörsan’daki CSO’luk görevinin ardından Balparmak’ta Genel Müdür Yardımcısı olarak kariyerini sürdüren Kosova, BigChefs’te 2018 yılından bu yana BigChefs COO’su olarak görev yapmaktaydı.

İLGİLİ HABERLER