Beyaz Yakalının İşverene Bir Çift Sözü var!

Kendi alanında bir ilki gerçekleştirerek ortak yayın yapma kararı alan Marketing Türkiye ve Karnaval Clubhouse sohbetleri devam ediyor! Geçtiğimiz haftalarda “İyi Yaşam Markaları” ve “Reklam yaratıcılığı da karantinada mı?” temalarının işlendiği yayınlarda bu haftanın gündemi “Beyaz Yakalının İşverene Bir Çift Sözü var!” olacak…

Clubhouse’da gerçekleştirilecek bu üçüncü yayında PERYÖN Yönetim Kurulu Başkanı & Genel Energy İnsan Kaynakları Başkanı Berna Öztınaz, HumanGroup Genel Müdürü Gaye Özcan ve DenizBank İK ve Deniz Akademi Genel Müdür Yardımcısı Yavuz Elkin değişen iş dünyasında çalışanların işverenden beklentilerini konuşacak.

Oturumun moderatörlüğünü ise Marketing Türkiye ve Karnaval Grup Genel Yayın Yönetmenleri Günseli Özen ve Burak Can gerçekleştirecek.

18 Şubat Perşembe günü 21.00’de gerçekleşecek olan “Beyaz Yakalının İşverene Bir Çift Sözü var!” oturumu Clubhouse’un yanı sıra Karnaval Dijital Radyo platformundan canlı olarak da dinlenebilecek. Kayıt, Karnaval Dijital Radyo platformunda podcast olarak yer alacak ve sonrasında da dinlenebilecek.

 

İLGİLİ HABERLER