B2B Marketing & Management Summit tüm hızıyla devam ediyor!

B2B Marketing & Management Summit 24 Kasım’da güçlü bir içerikle canlı olarak gerçekleşecek. Konusunda yetkin yüksek profilli konuşmacıların yer aldığı zirve Marketing Türkiye Youtube, Twitter ve Instagram hesaplarının yanı sıra marketingturkiye.com.tr adresinden canlı olarak yayınlanacak. Zirve sonrasında B2B Excellence Awards’ta “Yılın En İtibarlı İş Ortakları” ve “Mükemmel Müşteri Deneyimi” Büyük Ödülü alan markalar açıklanacak.

 

 

Volkan Kılıç – Kuantum Araştırma Kurucusu

Araştırma kariyerine, üniversite eğitiminin son yıllarında istatistiki analiz ve raporlama yaparak başladı. Kuantum Araştırma’yı kurdu. Araştırma alanındaki 14 yılı aşkın kariyeri boyunca, veri bilimi, big data yönetimi ve analizi, pazar araştırmaları, kalite yönetimi başlıklarında uzmanlaşarak bu alanlarda araştırma danışmanlığı verdi. Neuro Marketing Teknolojisi, veri madenciliği, makine öğrenimi gibi sektöre dair teknolojik etkenler ilgi alanları olup, bu alanlarda da yetkinlik sahibi olan Kılıç’ın psikoloji, bateri çalmak ve basketbol oynamak ilgi alanlarındandır. 1983 doğumlu olup, Anadolu Üniversitesi İstatistik Bölümü’nden mezundur.

Hakan Göl – Deloitte Türkiye Danışmanlık Lideri

Hakan Göl, Deloitte Danışmanlık’tan ve Deloitte Digital markasından sorumlu şirket ortağı ve Deloitte Türkiye Exco üyesidir. Hakan Göl’ün çeşitli sektörlerde 17 yıllık danışmanlık deneyimi olup, 100’ün üzerinde marka ile birlikte çalışmıştır. Aynı zamanda startuplar ve kurumları bir araya getirmeye çalışan ve kurumsal inovasyon danışmanlığı sağlayan DeloitteUP inisiyatifinin kurucularındandır. Fikir liderliği çalışmaları arasında TÜSİAD E-Ticaret, TÜBİSAD E-Ticaret, Reklamcılar Derneği Medya Yatırımları Araştırması, Social Media Awards Turkey, TÜSİAD Dijital Dönüşüm, ECHO E-Ticaret konferansı küratörlüğü ve XCO Deneyim Zirvesi yer almaktadır.

 

İnanç Çakıroğlu Turkcell Analitik Çözümler, Veri Bilimi ve Yapay Zeka Direktörü

İnanç Çakıroğlu, Turkcell Grup bünyesine 2000 yılında iş analisti olarak katıldı ve kariyeri içerisinde Turkcell Ukrayna, Turkcell Almanya operasyonlarının kurulumu dahil teknoloji organizasyonlarında çeşitli yöneticilik pozisyonlarında görev aldı. Şu anda Analitik Çözümler, Veri Bilimi ve Yapay Zeka Direktörlüğünü üstlenmekte olan Çakıroğlu, yeni teknolojiler, dijital dönüşüm, yapay zeka ve makine öğrenmesi konularına odaklı çalışmaktadır. İnanç Çakıroğlu Boğaziçi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği lisans, Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü yüksek lisans mezunudur.

 

Oğuz Kaya – Felece Genel Müdür

Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden yüksek onur derecesiyle mezun olan Oğuz Kaya kariyerine, Vodafone’da başladı. Otomotiv, inşaat, enerji, telekomunikasyon gibi pekçok sektörde proje deneyimi olan Kaya, SAP ekosistemine 2010 yılında geçti. Şuan Felece’nin lokal ve global tüm projelerini gerçekleştiren danışmanlık ekibinin başında üst düzey yönetici olarak kariyerine devam etmektedir. Kaya, evli ve bir kız çocuğu babasıdır.

 

 

Duygu Badem Uylukçuoğlu – Vestel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı

1984 yılında İzmit’te dünyaya gelen N. Duygu Badem Uylukçuoğlu, evli ve bir çocuk annesidir. Lisans ve Yüksek Lisans Eğitimini Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamlayan Uylukçuoğlu, Vestel’in ilk MT programı ile 01.02.2010 tarihinde göreve başladı. Sırasıyla Pazarlama Uzmanı, Pazarlama Sorumlusu, Kategori Müdürü, Beyaz Eşya Pazarlama Grubu Müdürü, Vestel Pazarlama Müdürü görevlerinde bulundu. Kasım 2019’dan itibaren Vestel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir.

 

Eyüp Güler – Vestel Online & Kurumsal Kanal Satış Genel Müdür Yardımcısı

1974 yılında Finike/Antalya’da dünyaya gelen Eyüp Güler, evli ve 2 erkek çocuk babasıdır. Abant İzzet Baysal Üniversitesi İşletme Bölümü Lisans mezunudur. Vestel Yönetim Gücü projesi çerçevesinde 2 yıl süren eğitimin ardından Bilkent Üniversitesi MBA sertifikası alan Güler, 1998 yılında bayi kanalında satış temsilcisi olarak başladığı görevine 2005 yılında satış müdürü, 2013 yılında Regal Distribütor Kanalı Müdürü olarak devam etti. 2015 yılında Regal’in 6 büyük distribütörden 1.600 noktaya fatura kesen bir organizasyona dönüşmesine liderlik etti. 2020 yılı başına kadar Regal bayi kanalı ve Non Vestel Distribütör kanallarından sorumlu Satış Grup Müdürü olarak devam ederken terfi alan Eyüp Güler, görevine Online & Kurumsal Kanal Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir.

 

Tarık Hakan Leloğlu – Vestel Bayi Kanalı Satış Genel Müdür Yardımcısı

1972 yılında Ardahan’da dünyaya gelen Tarık Hakan Leloğlu, Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü lisans, Çukurova Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon Bölümü Yüksek Lisans mezunudur. Vestel’de 1997 yılında Satış Uzmanı olarak başladığı kariyerine sırasıyla Satış Müdürü ve Bölge Müdürü olarak devam etti. Vestel Regal bayi  kanalı, distribütör kanalları ve Vestel  mağazacılık müdürlüğünden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam eden Leloğlu, evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

 

Gürkan Hüryılmaz – TÜSMOD Başkanı

1976 yılında Razgrad’da doğdu. İ.Ü. Endüstri Mühendisliği ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Gürkan Hüryılmaz yüksek lisansını Kurumsal İletişim üzerine yaptı. MPM-Refa İş Etüdçüsü sertifikasına sahip olan Hüryılmaz, satınalma ve tedarik yönetimi konularında binin üzerinde eğitim ve danışmanlık hizmeti verdi. TÜSAYDER Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinden sonra TÜSMOD’ta kurucu başkanlık görevini üstlendi. Purchasing Turkey kurucusu da olan Hüryılmaz, ülkemizi uluslararası platformlarda da temsil etmektedir.

 

Muhammed Emin Torunoğlu –  T.C. Ticaret Bakanlığı Davranışsal Kamu Politikası ve Yeni Nesil Teknolojiler Dairesi Başkanı

Muhammed Emin Torunoğlu, Ticaret Bakanlığı’nda Davranışsal Kamu Politikası ve Yeni Nesil Teknolojiler Dairesi Başkanı olarak görev yapmaktadır. Dairesi, yıkıcı teknolojilerin politika oluşturma ekosistemine entegrasyonundan sorumludur. Son 10 yıldır kamuda çalışmakta olan Torunoğlu’nun uzmanlık alanı, davranışsal ekonomi ve dijital dönüşümü kapsamaktadır. Oxford Üniversitesi’nden MBA derecesine sahip olan Torunoğlu, lisans derecesini ise Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden almıştır.

 

Özlem Yanmaz – Deloitte Digital Ortağı

Yanmaz; Deloitte’un Dijital Strateji, Uygulamalı İnovasyon, Müşteri Deneyimi, Satış ve Servis Dönüşümü, Dijital Deneyim, Dijital Pazarlama ve e-Ticaret alanlarına, stratejiden hayata geçirmeye, uçtan uca odaklanan “Customer & Marketing” portfolyosu lideridir. 14 yılı Deloitte’ta olmak üzere toplam 21 yıllık danışmanlık deneyimine sahiptir. 11 ülkede farklı sektörlerde faaliyet gösteren global ve lokal lider grup ve şirketlerde büyük ölçekli dijital dönüşüm, iş ve teknoloji dönüşümü programları kurgulamış ve yönetmiştir. Farklı alanlarda ekosistem işbirliği çalışmalarına liderlik yapmaktadır. Özlem Yanmaz, Teknolojide Kadın Derneği (WTech) kurucu üyesidir.

 

 

Melih Özgül – Metro Türkiye Müşteri Deneyimi ve Süreç İyileştirme Grup Müdürü

Uluslararası telekom ve perakende şirketlerinde süreç iyileştirme, 6 Sigma ve yalın dönüşüm programlarını müşteri deneyim programlarıyla birlikte entegre ederek kurumların daha çevik ve müşteri odaklı olması için çalışan Özgül, birçok dönüşüm programına liderlik etti. 6 Sigma’da Usta Siyah Kuşak Sertifikasına sahip olan Özgül, lisans derecesini Uludağ Endüstri Mühendisliğinde ve yüksek lisansını Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Anabilim dalında tamamladı. 2019 yılında, Metro C&C Müşteri Deneyimi Dönüşüm programıyla Uluslararası Müşteri Deneyim Ödüllerinde bronz ödüle layık görüldü.

 

 

İmer Özer – PLAT Başkanı

İmer Özer, Bakü Devlet Üniversitesi Rusça Kimya Bölümünde lisans,  Bilgi Üniversitesi pazarlama iletişim Bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı. İş hayatına 2003 yılında ürün sorumlusu olarak Koruma Temizlik A.Ş.’de başladı. Satış ve pazarlama müdürlüğü ardından üç fabrikadan sorumlu genel müdür olarak atandı. 2014 yılında PLAT Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçildi. Özer aynı zamanda GEBKİM Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi ve İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) Başkan Yardımcısıdır.

 

Pınar Ercan Tursun – Ingage Genel Müdürü

Teknoloji ve veriden beslenen strateji odaklı yaklaşım ile markalara sağladıkları stratejik danışmanlık hizmetlerini ileriye taşıyacak çözümler üzerine çalışmalarını yoğunlaştıran Ercan Tursun, gelişen teknolojilere yaptığı yatırımlar ile müşterileri için sürdürülebilir başarı yaratmayı amaçlamaktadır. Kadıköy Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde tamamlayan Pınar Ercan Tursun, çalışma hayatına 1998 yılında aynı bölümde yüksek lisans yaptığı dönemde Araştırma ve Öğretim görevlisi olarak başladı. 2000 yılından itibaren Ford Otosan’da Satış, Finans, Pazarlama ve Satış Sonrası alanlarında çeşitli kademelerde görev alan Tursun, 2006 yılında Koç Üniversitesi Executive MBA programını birincilikle tamamladı. 2010 yılında merkez ofisi İngiltere’de bulunan Ford Avrupa’da görevlendirilmesi ile birlikte tüm Avrupa ülkelerinden sorumlu Ticari Araçlar ve Gelecek Nesil Ürünler Pazarlama Müdürlüğü görevini yürüttü. 2019 Nisan ayına kadar Ford Otosan’da Pazarlama Direktörü olarak görev aldı. Evli ve bir erkek çocuk annesi Pınar Ercan Tursun halen Ingage Genel Müdürlüğü görevini yürütmektedir.

 

Demirhan Şener – Multinet Up CEO

Demirhan Şener, 2012 yılı sonunda Multinet Up’a CTO olarak katıldı. Gruba bağlı teknoloji şirketi Inventiv’in kuruluş sürecini yürüttü ve Genel Müdürlük yaptı. Daha sonra, COO görevini üstlenerek şirketin deneyim odaklı yeni nesil bir teknoloji şirketine dönüşmesine liderlik etti. Grubun yaptığı çok sayıda startup yatırımlarında aktif görev aldı. Gruba bağlı iştiraklerin yönetim kurulu üyeliği ile 2017 yılından itibaren Multinet Up Grubu’nun CEO’luk görevini yürütmektedir. Aynı zamanda YASED, TBV, GKTR, Wtech oluşumlarında üye olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 2003 yılında Yurtiçi Kargo Servisi’ne katılan Şener, 2005-2012 yılları arasında CTO olarak sürdürdüğü görevinde Yurtiçi Kargo Servisi ve Arıkanlı Holding’e bağlı şirketlerin dijital dönüşümünü yürüttü. Yurt dışında yapılan yeni şirket yatırımlarının teknoloji odağında çeşitli görevler üstlendi. Çalışma hayatına 1995’te Arçelik’te başlayan Şener, 2003 yılına kadar çeşitli görevlerde yer aldı. Lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği, yüksek lisans eğitimini ise M.Ü. Mühendislik Yönetimi’nde tamamlayan Şener, evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Sabri ÇimenOtokoç Otomotiv Araç Kiralamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü, Marmara Üniversitesi Çağdaş Yönetim Teknikleri Bölümü, İstanbul Teknik Üniversitesi İmalat Mühendisliği ve Koç Üniversitesi İşletme Bölümü yüksek lisansı mezunudur. 2013 – 2017 yılları arasında Ford Otosan’da Fabrika Müdürlüğü görevinin ardından 2017-2018 yılları arasında Proje Koordinasyon Direktörlüğü görevini yürüten Çimen, 2018 yılında Otokoç Otomotiv Araç Kiralama Direktörü olarak atandı. 2019 yılından bu yana ise Araç Kiralama Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Ayrıca, İstanbul Ticaret Odası Meclis Üyesi’dir.

 

 

 

Zeynep Dura – Edenred Türkiye Pazarlama Direktörü

Lisans ve yükseklisansını Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamlayan Zeynep Dura; sırasıyla The Coco Cola Company, Doğuş Yayın Grubu, BP, Limango, Ziylan Grup ve Defacto gibi markaların pazarlama, satış ve iletişim bölümlerinde üst düzey yöneticilik yaptı. Dura, 2018 yılından beri Edenred Türkiye’nin Pazarlama Direktörlüğü görevini yürütmektedir.

İLGİLİ HABERLER