Anadolu İPZ ile Yeni Nesil İşler ve Yeni Nesil Ürünleri konuştu

Türkiye’nin en kapsamlı pazarlama etkinliği İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) yılın ilk yarısında dört ili dolaşarak birinci turunu tamamladı. Marketing Türkiye ve Marketing & Management Institute tarafından düzenlenen İPZ Anadolu 2017’nin bu yılki konusu “Yeni Nesil Ürünler ve İşler” olarak belirlendi.

İnteraktif Pazarlama Zirvesi bu yıl 11’inci kez markaları, sivil toplum kuruluşlarını, akademisyenleri ve iş dünyasını bir araya getirdi. Tüken­meyen bir merakla yeniyi aramaya devam ediyoruz. Bir yanda çevremizi sarmalayan tek­noloji diğer yanda ürettiği teknolojiye ayak uy­durmaya çalışan insanlar… 11 yıldan bu yana aralıksız olarak farklı illerde gerçekleştirilen İn­teraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ) Anadolu bu de­ğişim sürecinin farkındalığıyla hareket ediyor.

İPZ Anadolu bu yıl “Yeni Nesil Ürünler ve İş­ler” temasıyla markalarla buluştu. Yeni nesil işler ve ürünler tasarlayarak şirketlere kat­ma değer yaratan kuruluşların buluşma plat­formu olarak tanımlanan İPZ Anadolu’da yeni dünyanın gereklerine uygun iş yapış biçimleri tartışmaya açıldı. Ayrıca her ilin ihtiyaçlarına yönelik içerikler sunarak farklılaşan zirveye katılanlar İPZ Anadolu Katılım Sertifikası’nı al­maya da hak kazandı.

Her ilin ihtiyaçlarına özel içeriğe sahip bir zirve

İPZ Anadolu’17’yi bu yıl farklı kılan bir diğer nokta ise her ilde o ilin ihtiyaçlarına özel içerik hazırlanıyor olması. İl bazında gelişen sektör­ler ve bu sektörlerin tedarikçilerinin ilgi alanı­na giren konu ve örneklerle zenginleştirilecek içerikler doğrudan fayda odaklı sunulacak.

Günseli Özen: “Artık ülkeler değil şehirler rekabet ediyor”

İPZ Anadolu’da il özelindeki ihtiyaçların kon­ferans öncesinde birebir o ilin kanaat önder­leriyle yüz yüze yapılan çalışmalarla belirlen­diğini ve içeriğe dönüştürüldüğünü ifade eden Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen, “Koşullar ne olursa olsun Ana­dolu hep bizim önceliğimiz oldu ve olmaya da devam edecek. Anadolu’daki ekonomi dünyasının güçlenmesi adına çalışmalarımızı kesintisiz olarak sürdüreceğiz ” dedi.

Konya İPZ’nin ilk durağıydı

İPZ Eskişehir’de KOBİ’leri buluşturdu

İPZ Anadolu’nun üçüncü zirvesi Bursa’daydı

İPZ Kayseri’de final yaptı

 

İLGİLİ HABERLER