Acun Ilıcalı yeni dijital platformu Exxen’i duyurdu!

Acun Ilıcalı, yeni kuracağı dijital platformu “Exxen”i sosyal medya hesabından duyurdu. Geçtiğimiz günlerde katıldığı Candaş Tolga Işık’ın sunduğu “Az Önce Konuştum” adlı programda yeni dijital platformuyla ilgili ayrıntıları da ilk kez açıklayan Ilıcalı, platformun ismini Ali Taran’ın bulduğunu, çok beğendiğini söylese de ismini açıklamamıştı…

Ilıcalı platformun ismini, kendi Instagram hesabı üzerinden “Yeni dijital platformumuz @exxen’de yakında beraberiz..” notu ile paylaştı.

“Netflix’e rakip değil!”

Ilıcalı, Candaş Tolga Işık’ın soruları eşliğinde platforma dair yaptığı açıklamalarda basında çıkan “Netflix’e rakip geliyor!” haberlerini doğru bulmadığını bir futbol analojisi ile açıkladı. Futbol takımlarının birbiri ile yarıştığını birinin şampiyon olup başarılı olurken diğerlerinin kaybettiğini ancak yayıncılığın birlikte büyüyen ve eş zamanlı olarak herkesin başarılı olabileceği bir sektör olduğunun altını çizdi.

“Hayalimdeki projeyi yapacağım”

İçeriğinin oldukça zengin olacağını belirten Ilıcalı farklı içeriklere de dikkat çekti. Beyazıt Öztürk ve İbrahim Büyükak’ın ortak bir projesi platformda yer alırken aynı zamanda “Modellik Yarışması” da düzenleneceğini ifade etti. Platformda kendisinin de yer alacağını belirten Ilıcalı “Hayalimdeki projeyi yapacağım” dedi.

İLGİLİ HABERLER