80 markanın hazinesi İstanbul Lütfi Kırdar’da açılıyor

Türkiye’nin ilk uluslararası kongre merkezi İstanbul Lütfi Kırdar, yıl boyunca yer verdiği etkinliklere Pazarlama Zirvesi ile devam ediyor. 9-10 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek etkinlik süresince İstanbul Lütfi Kırdar, ziyaretçilerini birbirinden ünlü alanında uzman konuşmacılar ile buluşturuyor.

“Hazine Avı” konseptiyle 80 farklı markanın ele alınacağı Pazarlama Zirvesi’nde bu yıl pazarlama konusundaki yenilikler ve en iyi pazarlama fikirleri paylaşılacak. “Dünyanın en iyi ticari zekâlarından biri” olarak tanımlanan Peter Fisk’in konferans başkanlığını yapacağı zirvenin dünyaca ünlü konuşmacıları arasında ise Suudi Arabistan Prensesi HRH Basmah Bint Saud, Marka Antropoloğu Anouk Pappers, Hikâye Mimarı Maarten Schäfer, Baidu’nun İletişim Direktörü Kaiser Kuo, Eurostar, Sainsbury’s Bank’ın eski CEO’su Hamish Taylor, BCG’nin Kıdemli Ortağı Dr. Antonella Mei-Pochtler ve Virgin Group Online Pazarlama Eski Yöneticisi Alex Hunter gibi birbirinden önemli isimler yer alacak.

İstanbul Lütfi Kırdar, Pazarlama Zirvesi kapsamında dünyadan ve Türkiye’den 15 farklı konuşmacıyı 2 bin 500’e yakın ziyaretçiyle buluşturmayı hedefliyor. İstanbul Lütfi Kırdar, dünyanın en iyi pazarlama düşünürlerini ağırlayacağı zirve ile ziyaretçilerini pazarlamanın kahramanlarıyla keşif dolu yolculuğa çıkarmaya hazırlanıyor.

İLGİLİ HABERLER