210 bin kişi Burak’la yemek için yarıştı!

Clear, Burak Özçivit’le anlaşarak hazırladığı ve internet kullanıcıları tarafından yoğun ilgi toplayan dijital oyunu sonuçlandırdı. 5 İlden yaklaşık 210 bin tüketicinin katıldığı oyunun kazananları arasında yapılan çekilişle 2 kişi, ünlü oyuncu ile akşam yemeğinde bir araya geldi.

Kısa bir süre önce lansmanını yaptığı bitkisel sentez ürünüyle kepek şampuanları arasında yeni bir kategori açan Clear, dijitalde kurguladığı yarışmasıyla kullanıcılarına yeni bir deneyim daha yaşattı. Burak Özçivit’in yer aldığı iletişim çalışmaları kapsamında, “Burak’la Baş Başa” adlı dijital bir oyun hazırlayan Clear, ünlü oyuncuyla hayranlarını önce internette sonra da akşam yemeğinde bir araya getirdi.

Facebook ve Twitter üzerinden yayınlanan “Burak’la Baş Başa” adlı oyunda, Burak Özçivit’le aynı asansöre binen kullanıcılar, önce Burak Özçivit’in sorularına cevap verdi. Doğru cevapları vererek etapları tamamlayan oyuncular arasında yapılan çekiliş sonucu 2 şanslı isim belirlendi. Beste Karatoruk ve Bedriye Gizem Top’u Burak Özçivit’le özel akşam yemeğinde  buluşturan Clear’ın dijital oyununa İstanbul’un başı çektiği 5 ilden 210 bin kişi katıldı.

İLGİLİ HABERLER