18. Altın Pusula Ödülleri sahiplerini buldu

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından bu yıl 18’incisi düzenlenen Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri sahiplerini buldu. “2018 Troya Yılı” projesi Büyük Ödül’e layık görüldü. 

İletişim sektöründe 47’inci yılını kutlayan Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) bu yıl 18’incisi gerçekleştirilen Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’ni sahipleriyle buluşturdu. Ödüle değer görülen projeler Zorlu PSM Sky Lounge’da gerçekleştirilen törende açıklandı.

300 projeden 49’u ödül kazandı

Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’ne kamu ve özel sektör kurumları ve genç iletişimciler, 21 ana ve 27 alt kategoride 300’e yakın projeyle başvuruda bulundu. Projelerin 49’u ödüle layık görüldü. TÜHİD-KAGİDER iş birliğiyle TÜHİD-KAGİDER 1e1 Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Ödülü’nün yanı sıra İletişim Duayenleri Betûl Mardin ve TÜHİD Kurucusu Prof. Dr. Alâeddin Asna adına takdim edilen, “Betûl Mardin Geleceği Şekillendiren Liderler Ödülü” ve “Alâeddin Asna Kurumsal Sorumlulukta Tutarlılık ve Süreklilik Ödülü” de sahiplerine takdim edildi.

Büyük Ödül “2018 Troya Yılı” projesinin oldu

18.Altın Pusula Büyük Ödülü’nün sahibi, Çanakkale Valiliği’nin “2018 Troya Yılı” projesi oldu. Betûl Mardin Geleceği Şekillendiren Liderler Ödülü, sanat tarihçisi Prof. Dr. Nurhan Atasoy’a verilirken TÜHİD’in Kurucusu Prof. Dr. Alâeddin Asna’nın mesleki değerlerini ve vizyonunu yaygınlaştırmak amacıyla verilen Alâeddin Asna Kurumsal Sorumlulukta Tutarlılık ve Süreklilik Ödülü ise “Gelecek Tarımda” projesiyle Anadolu Efes’in oldu. TÜHİD – Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı – UNDP iş birliğiyle bu yıl sekizincisi verilen “UNDP Özel Ödülü” de Metro Türkiye’nin oldu.

  1. Altın Pusula Halka İlişkiler Ödülleri’nin kazananlarına buradan ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER