The ONE Awards

Marketing Türkiye ve AKADEMETRE’nin birlikte düzenlediği ve zaman içinde pazarlama sektörünün en önemli standartlarından birine dönüşen “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” yıl içinde itibarını en çok artıran markalarla bu başarının en büyük paydaşları olan reklam, medya planlama, dijital ve halkla ilişkiler ajanslarını ödüllendiriliyor. İlk kez 2015 yılında 12 sektör üzerinden yapılan “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü”nde farklı sektörlerden gelen talepler doğrultusunda ölçümlemenin ve ödüllerin kapsamı genişletildi ve 2018 yılında 34 kategoride “Yılın İtibarlıları” düzenlenen görkemli törenle ödüllendirildi.

2019 yılında beşincisi gerçekleştirilen The ONE Awards marka ve itibar değeri çalışmalarına yatırım yapan şirketlerin pazarlama ve iletişim takımlarından en çalışkanlarının bir araştırmayla belirlenerek ödüllendirildiği özgün bir ödül mekanizması.

Kendi alanında jürisi halk olan tek yarışma olarak tanımlanıyor. Türkiye temsili 12 ilde bin 200 kişiyle yüz yüze yapılan çalışmada, o yıl içinde “Marka ve İtibar” değerini en çok arttıran marka takımları öne çıkarken, her sektör için tek kazanan belirler.

FOTOĞRAFLAR