Altınbaş Mücevherat’tan yeni reklam filmi

PAYLAŞ

Altınbaş’ın, ’’Her şey küçük bir hareketle başlar. İki evet arası Altınbaş ile parlar’’ mottosuyla yola çıkarak hazırladığı yeni reklam filmi yayınlandı.

Altınbaş, yeni yayımladığı Sophisto imzalı reklam filminde iyi günde, kötü günde, hastalıkta ve sağlıkta hayatın her anında geleceğini birlikte inşa etmek üzere yola çıkan tüm gelin ve damat adaylarının iki evet arasına sahip çıkıyor.

“Küçük Bir Hareket Dünyaları Anlatır” adıyla hazırlanan film,  modern ve genç bir erkeğin arkadaş grubunun yanına giderek yüzüğü çıkartıp masaya koyması ve evlilik teklifi edeceğini anlatmasıyla başlıyor. Film, evlilik teklifi alan genç kızın parmağındaki yüzüğü annesinden gizlemeye çalışması ve sonrasında şaşkınlık ve duygu dolu gözlerle bu mutlu haberi paylaşmasıyla devam ediyor. Filmin son sahnesinde ise mutluluğa adım atacak çiftin evlilik teklifi ettiği ana geri dönmesiyle son buluyor.

Altınbaş, yeni reklam filminde, geleceklerini birlikte şekillendirecek çiftlerin hayatlarında alacağı en önemli kararda yanında taşıyacağı en özel simge, herkes için aşkı hatırlatacak bir detay olmayı amaçlıyor.

Sophisto tarafından hayata geçirilen reklam filminin prodüksiyonunu Toro Film, yönetmenliğini ise Ali Kaan Dinç üstlendi.

KAMPANYA KÜNYESİ:

Reklamveren: Altınbaş Mücevherat

Reklamveren Yetkilisi: Ertan Efrand, Ceren Kavaklı

Reklam Ajansı: Sophisto

Yaratıcı Yönetmen: Sophisto Content Studio

Yapım Şirketi: Toro Film

Yönetmen: Ali Kaan Dinç

Yapımcı: Hakan Deniz İnce

Görüntü Yönetmeni: Eren Yıldız

Oyuncular: Eylül Su Sapan, Kaan Deringöl

Post Prodüksiyon: Vfor Post Prodüksiyon

Medya Ajansı:Performics

Kullanılan Mecralar:  İnternet, sinema