“Adımın ses getirsin”

Kinetix, yılbaşında sosyal medyada ‘‘Yeni yıl hedefini paylaş, Adımın Ses Getirsin’’ mesajıyla bir paylaşım yaptı. Gelen birçok yorum arasından seçilen şanslı kişi; Fatih oldu! Attığı yorumda graffiti yapmak isteyen Fatih’in hayali, Kinetix tarafından gerçekleştirilirken Fatih, adım atmanın ve hayallerinin peşinden gitmenin önemini herkese gösterdi.

Kinetix, “Adımın Ses Getirsin” kampanyası ile gençlere seslenmeye devam ediyor. Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla Kinetix, Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde yaşayan ve idolü ile tanışıp graffiti yapmak isteyen Fatih’in hayalini gerçekleştirmesine yardımcı oldu.

Kinetix, yılbaşı videosunun altına “Graffiti yapmak için daha çok boş duvar olsun” diye yorum yapan Fatih’e hayalini gerçekleştirmesi için istediği boş duvarı buldu. Adımıyla ses getirebilmesi için boyalarını hazırladı. Fatih’in süper kahramanı olarak gördüğü ünlü graffiti sanatçısı “Dukstill” ismiyle tanınan Doğukan Oraklı ile tanışmasını sağlayarak aynı eserin altına imza atmasını sağladı.

“Kendinize güvenin, kendiniz gibi olma cesaretini hiç yitirmeyin” diyen Kinetix, koşullar ne olursa olsun, başarı ne kadar uzak görünürse görünsün vazgeçmemeye çağırıyor, denemeye, denemek için adım atmaya destek oluyor.

Kampanya Künyesi:

Reklam Ajansı: Cosmos

Ajans Başkanı: Yiğit Kalafatoğlu

Yaratıcı Direktör: Özer Kurt

Yaratıcı Ekip: İbrahim Yıldız, Mehmet Cihat Keleş

Tasarım Ekibi: Ömer Arısoy

Müşteri Temsilcisi Ekibi: Çağrı Erdoğan, Ahmet Altındağ, Mertcan Tutan

Yönetmen: Öykü Onur Tanyel

Yönetmen Asistanı: Uğur Ahurcu

Prodüksiyon Ajansı: Profabrika

Müşteri Ekibi: Selin İşlek, Atalay Altun

İLGİLİ HABERLER