Eşsiz bir koku deneyimi için kayıt yaptırmayı unutmayın

Deneyim heyecanı markaları sardı… Marketing Türkiye’nin bu yıl üçüncüsünü gerçekleştireceği XCO’18 Deneyim Tasarımı ve Yönetimi Zirvesi’ne sayılı günler kaldı.

Müşteri deneyimini tasarlamak, yönetmek ve yükselen pazarlama disiplininin nasıl doğru kullanılacağı konularında vizyon yaratmak amacıyla düzenlenecek olan Deneyim Tasarımı ve Yönetimi Zirvesi XCO’18 “Deneyim Ekonomisi” temasıyla 24 Mayıs Perşembe günü Bomontiada’da gerçekleşecek.

Zirvede UX’ten (user Experience) CX’e (Customer Experience) kadar deneyimin tüm alanlarındaki en son gelişmeler katılımcılarla paylaşılacak. Bomontiada’yı bir “Deneyim Adası”na dönüştürecek olan XCO’18 deneyim tasarımında çığır açmaya hazırlanıyor.

Dünyanın en güzel kokuları XCO’da deneyimlenecek

Yarım yüzyılı aşkın süredir uluslararası pazarlar için esans ve ham madde üretimi yapan MG International Fragrance’ı etkinlik alanında bulmak için zirveye yayılan benzersiz kokuları takip etmek yeterli olacak. Eşsiz kokuları ilk defa Deneyim Tasarımı ve Yönetimi Zirvesi XCO’da katılımcılarla paylaşacak olan MG International Fragrance katılımcıları farklı bir koku deneyimine davet ediyor.

    XCO’18 Programı için tıklayınız

Not: Sınırlı sayıda katılımcıya açılacak Koku Atölyesi için katılımcılarımızın önceden kayıt yaptırması gerekmektedir. Kayıt için buraya mail gönderebilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER