Yatakla derdi olanlara çözüm Bambi’den!

Bambi Yatak, ayarlanabilir yumuşaklık-sertlik moduna sahip yeni yatağı Multisleep’in yeni reklam kampanyası için Hülya Avşar ve Serdar Ortaç ile bir araya geldi.

Comfort Balance Teknolojisi ile tasarlanan Multisleep ile kişisel yatak tercihleri tek bir yatakta sağlanabiliyor. Multisleep, yatağınızın yumuşaklık-sertlik derecesini dilediğiniz zaman, dilediğiniz kadar ayarlama ve değiştirme imkânıyla dünyada ilk ve tek olma özelliği taşıyor.

Bir çiftin gece uykusunda yaşadığı sorunları ele alarak başlayan reklam filminde Avşar, 3 farklı karakterle izleyici karşısına çıkıyor. Unutulmayan şarkısı Dansöz’ün sözlerini Bambi Yatak için yeniden yorumlayan Serdar Ortaç’ın da yer aldığı reklam kampanyasında Avşar, Bambi’nin ayarlanabilir yumuşaklık-sertlik moduna sahip yeni yatağı Multisleep ile gönüllerin de yatakların da bir olduğuna vurgu yapıyor. Yenilikçi ürünleri geliştirmeye devam eden Bambi Yatak, Multisleep ismini verdiği yeni ürünüyle yatak sektöründe insan sağlığı için yapılmış en büyük inovasyonlardan birine imza atıyor.

Reklam Künyesi

Reklamveren: Bambi // bambi.com.tr

Ürün: Bambi Multisleep Yatak

Reklamveren Yetkilisi: Adem Çetmen, Emre Gökmen

Reklam Ajansı: Genna İstanbul

Kreatif Direktör: Nilüfer Gülata

Kreatif Grup: Gökhan Üstünel, Cüneyt Öztürk, Burak Akıncıoğlu, İhsan Çanakcı, Aykut Taşkın

Müşteri İlişkileri: İdil Ozman, Sevil Polat, Zeynep Gül

Yapım Şirketi: Shortcut

Yapımcı: Çağlar Caner

Yönetmen: Burak Yıldırım

Görüntü Yönetmeni: Soykut Turan

Müzik Düzenleme: Happy Jıngles

Medya Ajansı: Medıastore

Mecralar: Tv, Radyo, Internet

Pr Ajansı: Brandworks İletişim Danışmanlığı

İLGİLİ HABERLER