Wainer yeni kampanyasında “Yeni Başlangıçlar”a vurgu yapıyor

İsviçreli saat markası Wainer, salgının ardından hayatın tüm güzelliklerini yeniden keşfetme çağrısında bulunduğu “Yeni Başlangıçlar” temalı reklam filmini yayınladı.

Yeni başlangıçların gücüne inanan İsviçreli saat markası Wainer, yaşamın içindeki fırsatları ve yenilikleri keşfetmeye davet eden “Yeni Başlangıçlar” temalı reklam filmini yayınladı. “Tüm başlangıçlar kutlanmayı hak eder” mottosundan yola çıkan Wainer, dünyayı etkileyen virüs salgınıyla birlikte uzun bir süredir sekteye uğrayan hayata yepyeni ve farklı başlangıçlar yaparak devam edebilmenin önemini ve var olan güzelliklere tutunmanın değerini bir kez daha vurguluyor.

Hollandalı ünlü fotoğraf sanatçısı ve yönetmen Jan Van Ijken’in 50’den fazla uluslararası film festivalinde gösterime giren ve birçok ödül alan kısa filmi “The Art Of Flying”den kesitler içeren Wainer’in reklam filmine ünlü oyuncu Nejat İşler sesi ile hayat veriyor. Sürüler halinde olmalarına rağmen, birbirlerine hiçbir şekilde çarpmadan dans edercesine uçan binlerce sığırcık kuşunun oluşturduğu 1 dakikalık kısa bir görsel şölen izleyiciyi bekliyor.

İLGİLİ HABERLER