Türkiye Finans, yeni reklam filminde 65 yaş ve üzeri müşterilerine sesleniyor

Hayata Katılım Bankası Türkiye Finans’ın yeni reklam filmi yayınlandı. Banka, yeni reklam filmi ile Kovid-19 salgını sürecinde evlerinde kalması gereken 65 yaş ve üzeri müşterilerine sesleniyor. “Biz de sizin bir evladınız sayılırız” mesajıyla yayına giren reklam filminde, maaş ödemelerinden ikramiyeye, sağlık destek hizmetlerinden market alışverişine kadar 65 yaş ve üzeri müşterilere sunulan kapsamlı desteklere değiniliyor. 

Hayata Katılım Bankası Türkiye Finans’ın yeni reklam filmi yayınlandı. Banka, yeni tip koronavirüs salgını sürecinde evlerinde kalması gereken 65 yaş ve üzeri müşterileri için kapsamlı bir destek paketi hazırladı. Destek paketini duyurmak için çekilen reklam filmi sosyal medya ve televizyon ekranlarında izleyicilerle buluştu.

“Biz de sizin bir evladınız sayılırız” mesajıyla 65 yaş ve üzerine seslenen film ile bu zor günlerde onların yalnız olmadıkları vurgusu yapılıyor.

65 yaş ve üzeri maaş müşterilerinin emekli maaşı ve ikramiye ödemelerinin evlerinde nakit olarak yapılabilmesini mümkün hale getiren paketin anlatıldığı filmde, market alışverişi ve acil durum sağlık hizmetleri konusunda verilen desteklere de değiniliyor. Paket içerisinde yer alan; konut, taşıt ve ihtiyaç finansmanlarına ait ödeme ertelemesi gibi imkanlar da kısa filmler olarak yayına girecek.

Filmin kreatif ajansı Lokal olurken prodüksiyon süreçleri Norr Film tarafından yönetildi. Filmin yönetmenliğini ise Emre Boylu üstlendi.

 KÜNYE

Reklamveren: Türkiye Finans Katılım Bankası

Reklam Ajansı: Lokal

Prodüksiyon Şirketi: Norr Film

Yönetmen: Emre Boylu

Seslendirme: Itri Koşar

İLGİLİ HABERLER