Tuba Ünsal, Bepanthol’ün reklam yüzü oldu

Bepanthol, yeni reklam kampanyası için oyuncu Tuba Ünsal ile anlaştı. Bepanthol’ün Türkiye’de çekilen ilk reklam filminde rol alan Tuba Ünsal, kendi günlük yaşamından kesitler paylaşıyor. Ünsal, “Siz beni hep kamera karşısında görüyorsunuz ama…” diyerek cildini rüzgar, stres, soğuk gibi zorluklara karşı Bepanthol’le nasıl koruduğunu anlatıyor.

Bepanthol’ün Türkiye’de ilk defa ünlü bir isimle çalışmasının önemli bir adım olduğuna dikkat çeken Bayer Tüketici Sağlığı Türkiye Pazarlama Direktörü Pınar Saltat; “Tuba Ünsal, Bepanthol için tartışmasız en doğru isimlerden biriydi. Tuba Ünsal’ın, Bepanthol’ün cilt bakımı kategorisinde uzun yıllara dayanan güvenilir marka algısını destekleyen sağlam bir imajı var. Kampanyamız, reklam filminin ardından bir dizi etkinlikle devam edecek. Hedefimiz, doğal güzellik algısını destekleyerek Bepanthol’ün her ihtiyaca yanıt verecek bir ürün olduğunun altını çizmek” dedi.

Tuba Ünsal’ın rol aldığı reklam filmi, üç farklı versiyondan oluşuyor. Çekimleri üç gün süren film, 2 Mart 2018 tarihinden itibaren televizyon ve dijital yayına girdi.

Künye

Reklamveren: Bayer Türk, Bepanthol
Reklamveren Yetkilisi: Pınar Saltat, Tuna Demiralp, Tuğçe Naz Güngör
Reklam Ajansı: Manajans J. Walter Thompson
Ajans CEO/CCO: Tuğbay Bilbay
Kreatif Direktör: Kaan Ertuz
Yaratıcı Ekip: Semih Türkmen, Baran Güneş, Gamze Yıldız, Tuna Ersöz
Müşteri İlişkileri: Fulya Özarı, Barış Alemdar, Volkan Konuralp
Stratejik Planlama: Berkant Avcı
Prodüksiyon: Ahmet Bayık, Çağrı Erdoğan, Zeynep Türkmen
Dijital İletişim Ekibi: Emre Süvari, Bahriye Sarıkaya, Alperen Eyüpoğlu, Sahra Alidinoviç, Büşra Hallaç
Yönetmen: Turgut Akaçık
Prodüksiyon Şirketi: Kala Fİlm
PR Ajansı: Artı İletişim Yönetimi | Text 100 Türkiye

İLGİLİ HABERLER