Toptan Alışveriş Platformu n11pro’nun reklam filmi yayında!

n11.com bünyesinde kurulan şirketler için Toptan Alışveriş Platformu n11pro yeni reklam kampanyasıyla Türkiye’nin her yerinden toptancılara sesleniyor. Tüm ürünlerin toptan alışverişe açık olduğu ve toptancıların işlerini dijitale taşıyan toptan alışveriş platformu n11pro’nun eğlenceli reklam filmi radyo ve dijital mecralarda yayına girdi.

n11.com bünyesinde hayata geçen Türkiye’nin Toptan Alışveriş Platformu n11pro yeni reklam kampanyasında toptan alışveriş yapan şirketlere sunduğu ayrıcalıkları anlatıyor. Her bölümde farklı bir sektörden kullanıcının iş yerine konuk olan n11pro’nun reklam filmlerine eğlenceli bir jingle eşlik ediyor. Toptan alışverişe dijitalde yeni bir soluk getiren n11pro’yu kullananların hikayelerinden yola çıkarak hazırlanan üç farklı reklam filmi, platformda sunulan çeşitli ödeme sistemlerinin kolaylığı, baremli fiyat avantajı ve ürün/tedarikçi çeşitliliği ile sözü işin uzmanlarına bırakıyor. Binlerce ürün ve tedarikçiyi tek bir çatı altında toplayan n11pro’nun reklam filminde; mobilyacı, nalbur ve satın alma uzmanı gibi farklı sektörlerden toptan alışveriş yapan kullanıcıların ağzından n11pro’nun faydaları anlatılıyor.

Şirketler için Toptan Alışveriş Platformu n11pro’nun Karbonat reklam ajansı tarafından hazırlanan reklam filmlerinin yönetmenliğini Polat Korkmazel, prodüksiyonunu Astronot üstlendi. n11pro’nun reklam filmlerinin çekimleri İstanbul’un çeşitli yerlerinde iki günde tamamlandı. Vadeli ödeme, kredi kartına taksit ve çoklu kartla ödeme imkanını güvenli bir altyapıyla sunan n11pro, şirketlere tek platform üzerinden tüm sektör gruplarına erişim sağlıyor.

KÜNYE:
Reklamveren: n11pro
Reklamveren Yetkilisi: Zafer Özçelik, Tuba Güven, Naz Özerden İncili
Reklam Ajansı: Karbonat
Yaratıcı Başkan: Cenk Gümüşcüoğlu
Yaratıcı Ekip Lideri: Varol Döken
Yaratıcı Grup: Ziya Levent Aybay, Burak Güngör
Müşteri İlişkileri & Yeni İş Geliştirme Direktörü: Aslı Önal
Prodüksiyon Şirketi: Astronot Film
Yönetmen: Polat Korkmazel
Yapımcı: Rıza Alkuzey
Prodüktör: Ceyhun Sevil
Görüntü Yönetmeni: Deniz Eyüboğlu
Jingle: Ses Sanayii

İLGİLİ HABERLER