Tekzen’den evleri güzelleştiren reklam kampanyası

Ev geliştirme perakendecisi Tekzen, yeni imaj kampanyası ile sonbahara hızlı bir giriş yaptı. Ayrı kategorilerde çekilen reklam filmleri, “Nereden bakarsan bak, evini güzelleştirmenin yolu Tekzen’de” mesajını veriyor.

Tekzen, sonbaharın gelmesi ile birlikte evinde daha fazla zaman geçirmek isteyenlere uygulanabilir çözümler sunuyor. Geçtiğimiz sezonda “Böylesi Tekzen’de var!” sloganıyla gerçekleştirdiği ve büyük ilgi gören imaj kampanyalarının ardından Tekzen, bu yıl “Nereden Bakarsan Bak” sloganıyla yola devam ediyor.

Tekzen, müşterilerinin geribildirimlerini esas alarak kurguladığı bu kampanyasıyla, ev halkının gördüğü, artık değiştirilme vakti gelmiş de geçen ama bir türlü çözüme ulaşamayan, evde göz ardı edilmiş bütün eksikler için uzun uzun konuşmaya, düşünmeye, uzattıkça uzatmaya gerek olmadan tüm sorunların Tekzen’le kolayca çözümlenebileceği ana fikriyle, tüketicilere kendi yaşamlarından tanıdık gelecek anları samimi ve esprili bir dille ekrana taşıyor.

Tekzen Şirketler Grubu içerisinde yer alan Voila Ajans tarafından hazırlanan yeni kampanya, seri reklam filmleri mantığında; mobilya, banyo, aydınlatma ve iklimlendirme gibi farklı kategorilerden oluşan imaj filmlerden oluşuyor.

Reklam Künyesi
Reklamveren : Tekzen
Reklamveren Yetkili : Onur Mertoğlu, Mine Çıkrık
Reklam Ajansı : Voila Reklam Ajansı
Kreatif Direktör : Uğur Genç
Kreatif Grup : Aykut Çelebi, Yakup Özler, Caner Gözübüyükoğulları, Nurcan Habip
Prodüksiyon Şirketi : Kala Film
Yönetmen : Serter Tırmık
Post Prodüksiyon : Bando Post Production House
Müzik : Ses Sanayi

İLGİLİ HABERLER