Tatilin en zor günü en son günüdür

Reklamveren: Jolly Tur
Reklamveren Temsilcisi: Cüneyt Baycan
Ajans ve Yapım: Batesmotelpro
Kreatif Direktör: Volkan Öge
Müşteri Yönetimi: Tansu Tunçel, Gizem Özcan
Proje Yönetimi: Uğur Karaman
Senaryo: Volkan Öge, Cemil Öner
Sosyal Medya: Didem Bozkurt, Faruk Çiçek
Yapımcı: Kerim Barutçu
Yönetmen: Ali Kaan Dinç 
Görüntü Yönetmeni: Oktay Başpınar 
Yönetmen Yardımcısı: Kerem Keskin
Prodüksiyon Amiri: Arda Çamkerten
Sanat Yönetmeni: Çağatay Öney
Reji Asistanları: Doruk Yavuz, Can Boyacıoğlu 
Kostüm: Görkem Arapisaoğlu
Post Prodüksiyon: Film Standartları 
Grafik Tasarım: Nihan Omuz
Müzik ve Ses Tasarım: Karasinek 

Jolly Tur çok sevilen, çok korkutan, çok beğenilen, çok paylaşılan, çok yorumlanan ve izlenme rekorları kıran “Cinnetten Bir Köşe” den sonra “Cennetten Bir Köşe” yi sunar. İlk reklam filminde tüm yıl stres içinde çalıştıktan sonra ucuz ve kayıt dışı bir firmayı tercih etmeleri nedeniyle tatilleri tam anlamıyla kâbusa dönen çift, bu defa işi şansa bırakmaz. Bu kez doğru tercih yaparak güvenilir bir firmayı seçen çift, hayallerinin ötesinde, “Cennetten Bir Köşe” de unutulmaz bir tatil yaşar.

Ancak Sedat ve Gamze’nin yine hesap edemedikleri bir sorun baş göstermeye başlamıştır. Tatilin son günü geldiğinde cennetin bir köşesinde kendilerine ayrılan zamanın bitmek üzere olduğunu bütün gerçekliğiyle fark ederler. Yeni tatilcilerin gelişi, şehrin kâbus gibi çağrısı, son fotoğrafların paylaşımı ve son güneş batımı… Geri dönme cesaretini bulamayacaklarını anlayan çift, hayal ötesi tatilin devamı için bir çözüm geliştirirler. 

Reklam filminde Jolly Tur’un konuğu olmayı tercih eden çiftin cennetten bir köşeyi anımsatan tatilleri ve bu tatilin bitmemesi için buldukları çözüm, yine alışıldık kavramların dışına çıkarak esprili ve bir o kadar yaratıcı bir dille anlatılıyor. 

Senaryosunu Volkan Öge ve Cemil Öner’in yazdığı “Cennetten Bir Köşe”nin yapımını üstlenen firma, bir önceki reklam filminde olduğu gibi Batesmotelpro oldu. Cinnetten Bir Köşe’nin devamı şeklinde ele alınan reklam filminde başrol oyuncuları değişmedi. Başrolleri dizi projelerinin başarılı oyuncusu Deniz Sipahi ve Tansu Tuncel paylaştı. “Cennetten Bir Köşe” filmi için Jolly Tur ve Batesmotelpro’dan prodüksiyon aşamasında toplam 50 kişi yer aldı ve 45 gün sonunda ‘Cennetten Bir Köşe’ ortaya çıktı.

 

İLGİLİ HABERLER