Şenpiliç, Hadise’yi mutfağa soktu!

Şenpiliç, yeni reklam filminde ünlü sanatçı Hadise’yi mutfağa soktu. Hadise’nin rol aldığı filmin ilk gösterimi, Şenpiliç Yönetim Kurulu Üyesi Gül Gürdamar Altıkulaç, Şenpiliç Pazarlama Müdürü Fisun Aysu, Propaganda Reklam Ajansı müşteri ilişkilerinden Seçil Kök ve PTOT Film Yapımcısı Şebnem Kitiş’in katıldığı bir basın buluşmasında gerçekleştirildi.

13 Şubat Pazartesi akşamından itibaren ekranlarda dönmeye başlayacak reklam filminde Hadise, Şenpiliç ürünleriyle nefis yemekler hazırlıyor. Jüri üyesi olduğu O Ses Türkiye’de yarışmacıları kendi takımına alabilmek için sık sık yemeğe çıkarmayı teklif eden Hadise, şimdi Şenpiliç reklam filminde tüm Türkiye’yi sofra başına davet ediyor.

Şenpiliç Yönetim Kurulu Üyesi Gül Gürdamar Altıkulaç, marka yüzü olarak genç, samimi, sıcakkanlı ve güvenilir isimlerle çalışmayı tercih ettiklerini belirterek, “Hadise de bu özellikleriyle Türk toplumu tarafından kucaklanan bir isim. Yeni reklam filmimiz için Hadise ile çalışmaktan çok mutlu olduk. Umarım tüketicilerimiz de reklam filmimizi sever ve keyifle izler” diye konuştu.

Reklam filminin künyesi:

REKLAMVEREN: Şenpiliç

AJANS: Propaganda

YARATICI EKİP: Mustafa Küçükkalıpçı, Pınar Kurt, Çağlar Uzunca, Derya Oğuz

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ: Elçin Duraklar, Seçil Kök

STRATEJİK PLANLAMA: Ceylan Eren, Aytuğ Ateş

AJANS PRODÜKTÖRÜ: Nilay Ciğit

YÖNETMEN ve GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: Olaf Van Gerwen

YAPIM ŞİRKETİ: Ptot Film Yapım

YAPIMCI: Şebnem Kitiş – Deniz Çivicioğlu

 

İLGİLİ HABERLER