Sen bitti demeden bitmez!

İbrahim Etem – Menarini, Türkiye’de her beş erkekten 1’inin yaşadığı bir durum olan erken boşalmaya dikkat çekmek amacıyla “Cinsel Farkındalık Kampanyası” başlattı. “Sen Bitti Demeden Bitmez” adlı kampanyanın reklam yüzü ise Türk futbolunun efsane isimlerinden Sergen Yalçın oldu. Erken boşalmanın tedavisi olan bir durum olduğunun futbol üzerinden anlatıldığı kampanya kapsamında oluşturulan www.SenBittiDemedenBitmez.com adlı web sitesinde efsane uzatma gollerine ve erken boşalma ile ilgili bilgilere ulaşmak mümkün.

Türkiye’deki 110 yılı aşan deneyimi ve İtalya’nın en büyük, Avrupa’nın en önemli ilaç şirketlerinden Menarini Group’un global bilgi birikimi ile toplum sağlığına katkı sağlayan projeler hayata geçiren İbrahim Etem – Menarini, erken boşalma konusuna dikkat çekmek için Türkiye genelinde bir “Cinsel Farkındalık Kampanyası” başlattı. Kampanyada, erken boşalma tedavisinden sonra yaşanan pozitif dönüşüm, futbol maçındaki uzatma dakikalarında atılan golün verdiği zevk üzerinden anlatılıyor. Kampanyanın reklam yüzü ise Türk futbolunun efsane yeteneklerinden biri olan ve uzatma dakikalarında attığı golleriyle bilinen Sergen Yalçın oldu.

SenBittiDemedenBitmez.com yayında

Daha fazla kişiye ulaşabilmek için gücünü farklı hedef kitlelere yönelik çoklu kanallarda iletişim yapmaktan alan kampanya kapsamında oluşturulan SenBittiDemedenBitmez.com sitesinde, erken boşalma konusunda bilgilerin yanı sıra; efsane uzatma gollerinin videoları ve uzatma golleri hakkında söylenen efsane sözler de yer alıyor. Ayrıca içeriğin hızlı bir şekilde yayılabilmesi için siteye eklenen interaktif bölümler sayesinde kullanıcılar çok sevdikleri bir uzatma golü videosunu web sitesine ekleyebiliyor veya sitedeki paylaşımları sosyal medya üzerinden çevrelerine ulaştırabiliyorlar.

Künye:

Reklamveren: İbrahim Ethem – Menarini
Reklamveren Temsilcisi: Rana Sengil, Göksu Güngör, Güray Güneş
Proje Danışmanı: Prof. Dr. Ali Atıf Bir
Reklam ajansı: Lokal
Yaratıcı Yönetmen: Ali Göral, Boran Erem
Yaratıcı Ekip: Erdost Çalış, Samet Üstündağ, Sultan Abi
Müşteri İlişkileri Direktörü: Onur Baki
Müşteri Ekibi: Kübra Özdemir
Ajans Prodüktörü: Cansu Hasbay
Prodüksiyon Şirketi: Spark
Yönetmen: Ozan Varışlı
Yapımcı: Türker Akkuş, Tamer Üner
Görüntü Yönetmeni: Murat Akay
Post Prodüksiyon: Mojofx
Müzik: 3K 1A – Onur Öztürk

İLGİLİ HABERLER