Samsung, Galaxy A Serisi ile “Farklı Bak” diyor

Samsung, yeni Galaxy A serisi’nin reklam filmini yayınladı. Film, Galaxy A30, A50 ve A70 için hazırlanırken; her ürünün ön plana çıkan özelliği, filmin içinde yer alan insan hikayeleri eşliğinde anlatılıyor.

Samsung, takipçilerini #FarklıBak’maya davet ediyor. Bir süredir Galaxy serisi telefonlarla çekilmiş fotoğrafları sosyal medya hesaplarından paylaşarak bu mesajı takipçilerine ileten Samsung Electronics Türkiye, insan hikayelerinden kısa enstantanelere odaklanan yeni reklam filmiyle bu yaklaşımını daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedefliyor. Samsung, Farklı Bak projesi kapsamındaki yeni reklam filmiyle her zaman görmeye alışkın olduğunuz manzaralara bile Galaxy A Serisi ile #FarklıBak’manın mümkün olduğu mesajını veriyor.

#FarklıBak ortak paydasında buluşan Galaxy A30, A50 ve A70 modelleri, insan hikayeleri içindeki kısa enstantaneleri izleyicilere aktarmaya Nemrut Dağı’nda güneşin doğuşu ile başlıyor. Gün ortasında Likya Yolu’nda gezinti yapan gençlerin o anda karşılaştığı çoban ve sürüsünü eşsiz Akdeniz manzarası eşliğinde fotoğraflamasıyla devam ediyor. Tarihi Yarımada’nın muhteşem görüntüleriyle 24 saatlik gün döngüsü tamamlanıyor.

Samsung’un yeni Galaxy A serisi için hazırladığı reklam filmi çekimleri sırasında 6 bin kilometre yol kat edildi. 4 farklı şehirde, yaklaşık 100 kişilik kast ekibi ve 75 kişilik teknik ekip çekimlerde çalışhttps://www.youtube.com/watch?v=2iR4EzJ413Atı.

Künye

Reklamveren: Samsung Electronics Turkiye
Kreatif Ajans: Cheil Worldwide Turkey
Yapım Şirketi: Spark Film
Yönetmen: Kıvanç Baruönü
Yapımcılar: Tamer Üner, Onur Mis, Gencer Yeşilyurt
Görüntü Yönetmeni: Bülent Özer
Yardımcı Yönetmen: Neslim Topaloğlu
Yapım Sorumlusu: Burak Usta

 

İLGİLİ HABERLER