Pazar Kahvaltılarının Mutlulukla Bir Alakası Olmalı…

Reklamveren: Vestel

Reklamveren Yetkilileri: Feza Turunçoğlu Erim, Alper Ceylan, Beyza Selçuk, Nazlı Uysal

Reklam Ajansı: Project House a member of Havas

Genel Müdür: Ceren Çubukçu Akpulat

Kreatif Grup Direktörü: Serhan Acar

Reklam Yazarı: Umut Karacaoğlu

Sr. Sanat Yönetmeni: Murat Hersan

Proje Yöneticisi: Cenk Hobaplı

Sr. Marka Yöneticisi: Birol Ecevit

Marka Yöneticisi: Burtay Baştufan

Sosyal Medya Uzmanı: Özge Asan, Anıl Güneş

Ajans Prodüktörü: Volkan Alkan

Prodüksiyon Şirketi: Film Standartları

Küçük Ev Aletleri ile bu sofraların bir parçası olan Vestel, 2015’in başından itibaren ‘Pazar Kahvaltıları’nı sahiplendi ve Perakende Güneşi Ödülleri’nde “En İyi Sosyal Medya Kullanımı”  dalında ödül aldığı bu konseptle aralıksız iletişime başladı. Her ay farklı bir konseptle o ayın dört pazar kahvaltısına özel içerikler üretildi ve paylaşıldı. Konsept kimi zaman peynirli lezzetlerdi, kimi zaman yöresel kahvaltılar… Hafif kahvaltılar da yer aldı bu aylarda, tüm aile doyuran mükellef sofralar da…

Vestel, 8 Mart’ta Kadınlar Günü’ne özel bir Pazar Kahvaltısı filmi ve 23 Nisan’da çocuklara özel bir Pazar Kahvaltısı filmi ile bu iletişimini sürdürdü. Ayrıca, Vestel adına düzenlenen bir etkinlikte Tuba Ünsal, oğluyla birlikte anne-baba blogger’ların çocuklarıyla katıldığı bir kahvaltı düzenledi.

Yılın sonunda ise 2015’i kapatan; 2016’yı açan yeni bir filmle takipçilerine ulaştı. Bu filmde kurulan sofra sayısı, yenen zeytin tanesi gibi eğlenceli istatistiklerin yanı sıra, ağır bir kahvaltı sonrası alınan “pazartesi diyete başlama kararları” gibi eğlenceli rakamlar da yer aldı.

 

 

İLGİLİ HABERLER