Paşabahçe’den anneler günü’ne Özel film

Zengin ürün çeşitliliğiyle en özel hediye seçeneklerini bir araya getiren Paşabahçe, Anneler Günü için özel bir film hazırladı. En kıymetlilerimiz olan annelerimizi mutlu edecek hediye seçenekleri için en yakın market, perakende ve online satış noktalarına çağıran Paşabahçe, Anneler Günü kampanyası kapsamında hazırladığı yeni reklam filmini de izleyicilerle buluşturdu.

“Kalbi güzel kadınlarımız sayesinde aklımız, ruhumuz, umudumuz bir” diyen Paşabahçe, anneler günü için hazırladığı reklam filminde birbirinden farklı anne figürlerine dikkat çekerek, kalbi güzel kadınların hayatın her anında dokunuşlarıyla hayatı kolaylaştırdığını anlattı.

Anneler Günü’nde sadece anneleri değil, güzel kalpleriyle her zaman yanımızda olan tüm kadınların özel gününü kutlayan Paşabahçe, Anneler Günü kampanyası kapsamında, annelerini mutlu etmek isteyenleri en yakın market, perakende ve online satış noktalarına davet etti.

Birbirinden farklı tarzlara sahip annelere en güzel ve uygun hediye önerileri sunan Paşabahçe, Anneler Günü kampanyası ile hediye telaşına düşenlerin yüzünü güldürürken, kampanya filmi de izleyenlerin beğenisini topladı.

KAMPANYANIN KÜNYESİ:

Reklamveren: PASABAHÇE CAM SAN.VE TIC.A.S.
Reklamveren Temsilcisi: Arzu Özcan, Yasemin Uyanık, Damla Gürkan
Reklam Ajansı: Geometry Global
Yapım Şirketi: Lunapark
Stratejik Planlama: Bengü Çimendağ, Başak Runa
Yaratıcı Ekip: Emre Süvari, Selin Eror, Ömer Harmankaya, Serkan Demirel
Müşteri İlişkileri: Celil Kaya, Damla Akçay
Ajans Prodüktörü: Meltem Köse, Sertaç Bilgi, Duygu Elelçi

İLGİLİ HABERLER