OKEY, 14 Şubat’ta çıkma teklifini geri getirdi

Prezervatif markası OKEY, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sosyal medyada birçok kullanıcının ilişkilerdeki belirsizliklerden dolayı sıkıldıklarını dile getirmeleri üzerine sessiz kalmadı. Gençlerin çoğu zaman kabusa dönüşen “Arkadaş mıyız yoksa sevgili mi?” gibi sorularını ve ilişkilerdeki belirsizliği ortadan kaldırmak için OKEY, #ÇıkmaTeklifiGeriGelsin imza kampanyasını KızlarSoruyor sitesi üzerinden başlattı. Bu imza kampanyasını sosyal medyada yayınladığı bir video ile duyurdu ve binlerce imza topladı.

OKEY, bu yıl Sevgililer Günü kapsamında gençleri belirsizliklerden koruma amacıyla sıra dışı bir kampanyaya imza attı. Eskiden ilişkileri tanımlamak için önemli bir kriter olan çıkma teklifini geri getirmek için KızlarSoruyor’da #ÇıkmaTeklifiGeriGelsin imza kampanyasını başlatan OKEY, topladığı binlerce oyla 14 Şubat Sevgililer Günü’nde de çıkma teklifinin geri geldiğinin müjdesini verdi. Sosyal medyada yayınladığı esprili bir video ile çıkma teklifinin geri geldiğini duyuran OKEY, videoda herkesi belirsizlikleri kaldırmak için çıkma teklifi yapmak istediği kişiyi  etiketlemeye davet etti.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Belirsizliklerden, bitmek bilemeyen soru işaretlerinden sen de sıkıldın mı? O zaman sen de bio’daki linke tıkla ve imzala, #ÇıkmaTeklifiGeriGelsin. 😉

Club Okey (@clubokey)’in paylaştığı bir gönderi ()

Kampanya linki

 

İLGİLİ HABERLER