NOTE, güzelliğin sırrını açıklıyor

Reklamveren: Sterntek Kozmetik
Reklamveren Temsilcisi: Arzu Kartal
Reklam Ajansı: bySMART
Ajans Başkanı: Murat Yavuz
Marka Ekibi: Ural Çalışkan, Özlem Barış, Barbaros Altuğ, Gökçe Kurtuluş, Selim Köy
Yapım Şirketi: DNA İstanbul Film 
Yönetmen: Emir Khalilzadeh
Yapımcı: Hakan Fıçıcı
Görüntü Yönetmeni: Thomas Buelens
3d Artist: Coşku Özdemir (Robotika)
Visual Effects Supervisor: Özgür Yiğit
Müzik: Elek-trip jingles / Serkan Çeliköz
Fotoğraf Sanatçısı: Koray Parlak
Medya Planlama: DEPAR
Halkla lişkiler: Indico İletişim
Sosyal Medya Yönetimi: Bal Ajans

Uluslararası bilgi birikimi ve yerel deneyimi harmanlayarak geçtiğimiz yıl Türk hanımlarının beğenisine sunulan makyaj ürünleri markası NOTE, 2015-2016 sezonu reklam kampanyası ile mecraları süslemeye başladı.

Türkiye pazarına girişinin ilk yılı itibarı ile hızlı bir yayılım ve büyüme yaşayan marka, kaliteli ürünleri, şık ambalajları ve zengin seçenekleri ile haklı bir başarı elde etti.

Başarılı ekran yüzü Özge Ulusoy’un yer aldığı kampanyayı, Türkiye’nin Çizgi Ötesi Ajansı bySMART hayata geçirdi.
Güzelliği ve kişiliği ile her kesimin beğenisini kazanan Özge Ulusoy, reklam filminde bir makyaj masasının başında iken aynaya bakması ile birlikte NOTE Harikalar Diyarına adım atıyor. Güzelliğini taçlandıran NOTE makyaj ürünlerinden oluşan bu masalsı alemdeki yolculuğu esnasında da güzelliğine güzellik katılıyor. Filmin sonunda, kendi sesinden güzelliğinin sırrını seyircileri ile paylaşıyor.
Kampanyanın her aşamasında iddialı bir ekip görev aldı. Reklam filminin yönetmenliğini  genç kuşağın başarılı ismi Emir Khalilzadeh yaparken, fotoğraf çekimlerini yine yetenekli sanatçı Koray Parlak gerçekleştirdi.

Reklam filmi ve fotoğraf çekimleri Ağustos ayında gerçekleşen kampanya Kasım ayının ilk haftası itibarı ile TV, sinema, açıkhava ve dergi mecralarında yayına çıktı.

Kampanyanın ilk duyurusu ve filmin ilk gösterimi ise, 5 Kasım akşamı Zorlu Raffles Otelde düzenlenen bir etkinlik ile basın mensuplarına ve seçkin bir davetli topluluğuna sihirli bir gösteri eşliğinde yapıldı.

 

 

İLGİLİ HABERLER