Nesquik’in yeni reklam kampanyası yayında

Çocukların mutlu bir şekilde güne başlamalarını ve besleyici bir kahvaltı yapmalarını sağlayan Nesquik, yeni reklam filminde Opti-Start vitamin ve mineral karışımı ile zenginleşen kutu sütlerini tanıttı.

Reklam filminde D vitamini, demir ve çinko içeren Opti-Start karışımı ile geliştirilmiş yeni Nesquik Kutu Süt’ün içeriği keyifli bir anne çocuk ilişkisi ile anlatıyor.

Anne ve çocuğu arasındaki sıcak ilişkinin vurgulandığı filmde, güne Nesquik içerek başlayan çocuğun mutluluğu ve Nesquik’e olan sevgisi ekrana geliyor. Çocukların, günün her anında Nesquik içebilme isteğine yer verilen reklamda, anne de tatlı bir sürpriz yapıyor. Opti-Start formülüyle sütün gücüne güç katan Yeni Nesquik kutu sütü çocuğun çantasına habersizce koyuyor. Reklam filmi; okulda spor yaptıktan sonra, annesinin çantasına koyduğu yeni Nesquik kutu sütü bulan çocuğun sevinciyle sona eriyor.

Nesquik’in yeni reklam kampanyasında, markanın kahvaltıyı çocuklar için lezzetli ve besleyici hale getirmesi, Nesquik kutu süt ile de bu lezzetli ve sütü en sevdikleri ve besleyici haliyle istedikleri her yerde içebilecekleri anlatılıyor. Tabii ki annelerin vitamin ve minerallerle zenginleştirilen Opti-Start formüllü yeni Nesquik kutu sütü gönül rahatlığıyla çocuklarının yanına verebileceklerine de vurgu yapılıyor.

KAMPANYA KÜNYESİ:

CCO: Uğur Çakır
Kreatif Direktör: Neslihan Soydaş
Yaratıcı Ekip: İrem Şeker, Hazel Eren
Müşteri İlişkileri Ekibi: Özlem Milor İslam, Suzinur Şebnem Turgut, Clara Sera Altıparmak
Stratejik Planlama Ekibi: Ceren Coşkun Sağlam
Ajans Prodüksiyon Ekibi: Zeynep Doğu, Cansu Yılmaz
Prodüksiyon Şirketi: Atlantik Film
Yönetmen: Umut Aral
Post Prodüksiyon: 1000 Volt

İLGİLİ HABERLER