Metro Türkiye’nin yeni imaj kampanyası yayında

Metro, “Metro için çalışmıyoruz” temasıyla başlattığı imaj kampanyasında müşterilerinin başarısı için çalıştığının altını çiziyor. Logosunu da yenileyen Metro Türkiye’nin kampanyasının başrolünde ise ünlü şef ve işletme sahipleri var.

Gastronomi profesyonellerinin bir numaralı iş ortağı olma hedefiyle çalışmalarını sürdüren Metro, marka kimliğini yenileyerek global bir imaj kampanyası başlattı. Toplam 22 ülkede hayata geçirilen kampanya ile Metro, görsel dünya dönüşümünün çok ötesinde, bir marka dönüşümüne adım atarak toptancı market kimliğini bir kenara bırakıyor, profesyonellerin tutku ve başarısını markasının kalbine taşıyor. “Metro için çalışmıyoruz” temalı kampanya filmi ve afişlerle başlayan dönüşüm kapsamında profesyoneller kampanyanın yüzü oldu.

İmaj kampanyasında Metro Türkiye, her şeyi sıfırdan inşa edebileceğine inanan ve hayallerini kendi işine dönüştüren profesyoneller için çalıştığını vurguluyor. Bu kampanyayla müşterisinin başarısını kendi işi olarak gördüğüne ve bunun için var gücüyle çalıştığına dikkat çeken Metro, profesyonellerin tutkularını harekete geçirerek gastronomi dünyasına ilham vermeyi hedefliyor.

1540565023_Metro_Logo

Başlattığı marka dönüşüm sürecinde profesyonellerin güçlü iş ortağı olma hedefini yansıtan Metro, modern bir görsel dünyaya adım atarak sade logosunun yanı sıra “Bizim İşimiz Sizin Başarınız” mottosunun olduğu yeni logoyu da hayata geçirdi. Kampanya kapsamında her ülkeden gerçek işletme sahipleri ve şefler ile yapılan çekimlerde Türkiye’nin kampanya yüzleri Zula’nın kurucu şefleri Cihan Kıpçak ve Üryan Doğmuş, Midpoint’in AR-GE Şefi Rıza Belenkaya, Zumamma Cafe&Bakery’nin sahibi Zümrüt Erkan ve Halil Usta’nın sahibi İbrahim Halil Kör oldu.

İLGİLİ HABERLER