Messi, Salah, Pogba ve Sterling Pepsi’nin yeni reklamında yeteneklerini sergiledi

Pepsi, 2020 futbol kampanyasının ödüllü yönetmen tarafından çekilen askiyon dolu reklam filmini tanıttı. 

Pepsi, UEFA Şampiyonlar Ligi ile devam eden ortaklığı çerçevesinde 2020 uluslararası futbol kampanyasının prömiyerini yaptı. Dünyanın en iyi dört futbolcusunun ilk kez bir araya geldiği kampanya, dünyadaki tüm futbolseverleri heyecanlandıracak kadar hızlı ve tempolu sahnelerle çekilen bir reklam filmine imza attı.

Bu yıl Pepsi, etkileyici futbol kadrosuna iki yeni oyuncu ekledi. Dünya şampiyonu Paul Pogba ve Manchester City’ye aynı dönemde dört kupa getiren Raheem Sterling, altı kez Ballon d’Or şampiyonu olan Leo Messi’ye ve UEFA Şampiyonlar Ligi zaferinin fatihi Mohamed Salah’a katıldı. Dört oyuncu “Play Never Stops” reklam filminde, son Pepsi kutusu için mücadele ederken en iyi yeteneklerini ve kıvraklıklarını sergiledi.

Pepsi, reklam filminin çekimi için ikonik müzik videolarıyla tanınan ödüllü film yapımcısı ve yönetmen Henry Scholfield ile çalıştı. Hızlı sahnelerden oluşan “Play Never Stops” reklam filmi, Pepsi’nin tadı için futbolcuların ne kadar ileri gidebileceklerini anlatan yaratıcı bir hikâye sunuyor.

Süperstar futbolcularla birlikte Pepsi futbol reklamında çalışmanın bir ayrıcalık olduğunu belirten Scholfield, “Her futbolcu sahadaki doğallığını ve yeteneğini çekimlere de mükemmel bir şekilde yansıttı. Pepsi’yle, yaratıcı ekibimizle ve tüm post prodüksiyon partnerlerimizle birlikte çalışmak harikaydı. Herkes en iyi atışını yaptı ve ortaya muhteşem bir film çıktı” dedi.

Bu yılın reklam filmine, 2020 Pepsi futbol kampanyası gibi zamanı yansıtan, hızlı, eğlenceli ve enerji dolu Latin şarkısı “Presidente” eşlik ediyor. Sanatçı/yapımcı WOST’ın solisti Ginette Claudette’in seslendirdiği şarkı, markanın müzikteki yeni nesil yetenekleri desteklediğinin de bir göstergesi.

 

İLGİLİ HABERLER