Lc Waikiki yeni reklam filminde tüketicinin sesiyle konuşuyor

LcWaikiki, yeni bir alışveriş serüveni başlatıyor. Hem de birden fazla adreste! Hedef kitleye özel, online alışveriş tutkunlarının içgörülerinden yola çıkılarak alınan farklı domain adreslerine girenler sürpriz bir şekilde lcwaikiki.com’a gidiyor ve özel indirimler kazanıyor. 

3 kıtada 33 ülkede ve 13 dilde hizmet veren lcwaikiki.com’u online alışveriş tutkunlarının akıllarına kazımayı amaçlayan kampanyanın reklam filmlerinde “.com” diye konuşan alışverişçiler, adeta kendi domain adreslerini dile getiriyor. Ve uygun fiyatlı yüz binlerce ürün arasında bir alışveriş serüveni başlıyor. Hem de bir değil, birden fazla adreste! Hedef kitleye özel, online alışveriş tutkunlarının içgörülerinden yola çıkılarak alınan farklı domain adreslerine girenler sürpriz bir şekilde lcwaikiki.com’a gidiyor ve özel indirimler kazanıyor.

Tribal Worldwide İstanbul tarafından hazırlanan kampanyanın reklam filmlerinin yönetmen koltuğunda ise Public Film’den Eli Kasavi oturuyor.

Reklam Künyesi:

Reklam Veren: LC Waikiki
Reklam Ajansı: Tribal Worldwide İstanbul
Reklam Veren Temsilcileri: Nihal Gül, Feride Ünal, Ece Gür Hasal, Sevda Malkoç, Kaan Ağca, Furkan Terzi, Aslı Bayram, Nurbanu Yıldırar
Ajans Başkanı ve Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Arda Erdik
Ajans Başkan Yardımcısı ve Yönetici Yaratıcı Yönetmen: Başar Bellisan
Ajans Başkan Yardımcısı ve Müşteri İlişkileri Direktörü: Alp Gürsoy
Yaratıcı Yönetmen: Melih Ediş
Yaratıcı Ekip: Merve Selamet, İsmail Anıl Güzeliş, Emre Karaca, Selçuk Çelebioğlu, Balım Beren Sunar, Nur Akyürek, Sedef Lakay, Ceren Abay
Müşteri İlişkileri: Ece Özmen Süvari, Özge Öncül, Kutay Serteser.
Stratejik Planlama Direktörü: Ceren Şehitoğlu
Stratejik Planlama: Elif Öven
Sosyal Medya: İklim Suaşan, Pirağa Karsan
Ajans Prodüksiyon Ekibi: Gülengül Soytürk, Ümit Bak, Alper Öz
Yapım Şirketi: Public Film
Yönetmen: Eli Kasavi
Müzik: Persenk

İLGİLİ HABERLER