Koçtaş’ın yeni reklam kampanyası yayında

Koçtaş’ın en uygun fiyatlı ürünlerle evleri güzelleştiren reklam filmi yayında. En iyi markaları en uygun fiyatlarla sunan Koçtaş, reklam filminde tüketicinin en baskın iç görüsü olan “biz bu işin altından nasıl kalkalım” algısını tersine çevirerek “Koçtaş varken evinle ilgili hiçbir şeyi gözünde büyütme” mesajını veriyor.

Evde vakit geçirme trendinin yükselmesinden yola çıkan Koçtaş, ev yenileme noktasında tüketicinin “biz bu işin altından nasıl kalkalım” algısını tersine çevirmeyi hedefliyor ve “Koçtaş varken evinle ilgili hiçbir şeyi gözünde büyütme” mesajının altını çiziyor.

Serinin ilki olan reklam filminde evli bir çiftin yatak odaları için ihtiyaçlarını ertelemeleri resmedilerek mesaj etkili ve esprili bir şekilde veriliyor. En iyi markaların en uygun fiyatlarla Koçtaş’ta olduğunun altı çizilerek, Koçtaş’la kolayca yaşam alanlarını güzelleştirebilecekleri gösteriliyor.

KÜNYE

Reklamveren: Koçtaş
Reklamveren Yetkilisi: Ebru Darip, Efe Çapar, Mehmet Emre, Simin Cemiloğlu
Reklam Ajansı: Rafineri
CCO: Emre Kaplan, Ayşe Bali
Kreatif Direktör: Doğu Gocuk
Yaratıcı Grup Başkanı: Burçak Beşlioğlu
Yaratıcı Ekip: Anıl Tiryaki, Ebru Karaman, Aslı Soylu, Ceren Demir, Büşra Aksu, Asya Aydın, Özge Ateş, Rana Görügen, Atahan İnaldır, Su Küçüktepepınar
Marka Ekibi: Erbek Onur, Sırma Er, Aylin Türkileri, Cem Gülarık, Gözde Alptekin, Esma Ateş, Ozan Askan
Stratejik Planlama: Mert Tuncer, Aytuğ Ateş
Prodüksiyon Ekibi: Şafak Serter, Cansu Arcan
Yapım Şirket: DCC
Yönetmen: Ali Yorgancıoğlu
Post Prodüksiyon: ABT İstanbul

İLGİLİ HABERLER