Koçtaş’ın küçüğü “Koçtaş Fix” artık mahallelerde… 

Koçtaş’ın küçük format mağazası olan “Koçtaş Fix” lansmanı için hazırlanan reklam filmi yayınlandı. Koçtaş Fix’in reklam filminde mahalleye yeni gelen komşunun yarattığı heyecan duygusundan yola çıkılarak “Koçtaş size artık çok yakın” mesajı veriliyor. 

Koçtaş’ın küçüğü Koçtaş Fix mağazaları için hazırlanan reklam filmi yayına girdi. Koçtaş Fix’in mahallenin yeni sakini olarak konumlandırıldığı reklam filminde, 7’den 70’e herkesin acil ve temel ihtiyacına uygun ürün ve çözüm önerileri yer alıyor. Bunun yanında, ustaların tüm ihtiyaçlarına yönelik ürünler ve avantajlı taksit fırsatlarının mahallelerdeki Koçtaş Fix’te olduğu vurgulanıyor. Koçtaş Fix lansmanı için hazırlanan reklam filminde mahallenin kedisinden emeklisine, ustasından çiçekçisine kadar herkes, yeni gelen komşunun heyecanıyla Koçtaş Fix’in açılışında buluşuyor. Reklam filminin çekimleri, 60’ı oyuncu olmak üzere 85 kişilik büyük bir ekip tarafından, Üsküdar Kuzguncuk mahallesi ve Kozyatağı Bayar Caddesi’nde gerçekleştirildi.

Kampanyanın Künyesi:
Kampanya Adı: Koçtaş Fix Artık Mahallelerde!
Reklamveren: Koçtaş
Reklamveren Yetkilisi: Ebru Darip, Efe Çapar, Mehmet Emre, Simin Cemiloğlu, Canan Çalkan
Reklam Ajansı: Rafineri
VP Creative: Ayşe Bali
CCO: Emre Kaplan
Kreatif Direktör: Doğu Göçük
Yaratıcı Grup Başkanı: Burçak Beşlioğlu
Yaratıcı Ekip : Anıl Tiryaki, Resul Geniş, Büşra Aksu, Rana Görügen, Özgür Kahraman, Emre Ergül, Özge Ateş, Asya Aydın, Ebru Karaman, Su Küçüktepepınar
Marka Ekibi: Erbek Onur, Sırma Er, Aylin Türkileri, Cem Gülarık, Gözde Alptekin, Ozan Aşkan
Stratejik Planlama: Mert Tuncer, Merve Tohum
Prodüksiyon Ekibi: Şafak Serter, Cansu Arcan, Kerem Dolu
Yönetmen: Melih Eryılmaz
Prodüksiyon Şirketi: Public Film
Post Prodüksiyon: ABT Post Production
Müzik: Jingle House

 

İLGİLİ HABERLER