“Kediler insan değildir, kendi mamalarına ihtiyaç duyarlar!”

Nestlé Purina PetCare ailesinin üyesi Friskies, Türkiye’deki ilk reklam filmini yayınladı. “Kediler insan değildir, kendi mamalarına ihtiyaç duyarlar!” sloganıyla yayınlanan reklam filmi; kedilerin kendilerine uygun besin değerlerine sahip mamalarla beslenmesinin, kaliteli bir yaşam sürmeleri için en önemli faktörlerden biri olduğunu vurguluyor.

Kedilerin sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmelerinin beslenme şekillerine bağlı olduğuna dikkat çekilen reklamda, kedi mamasındaki besleyici değerlerin ev yemeğinde olmadığı ve kedilerin kendi mamaları ile beslenmeleri gerektiğinin altı çiziliyor.

Sokaktaki dostlarımızın da kaliteli yaşam sürmesine dikkat çeken Friskies, yaş ve kuru mama ürünleriyle hem evdeki hem sokaktaki dostlarımızın uygun besinlerle kaliteli bir yaşam sürmelerine destek oluyor. Purina uzmanları tarafından geliştirilen yüzde 100 tam ve dengeli bir besin sunan Friskies’in A vitamini ve Taurin içeren formülü de reklam filminde değinilen bir diğer nokta olarak öne çıkıyor. İçeriğindeki vitaminler sayesinde kedilerin bağışıklık sistemini ve cilt sağlığını destekleyen Friskies, Taurin sayesinde de net ve sağlıklı görüşe yardımcı oluyor.

İLGİLİ HABERLER