İDAŞ ve Özcan Deniz Mira Coil Teknolojisi ile karşınızda!

Yeni sezona marka yüzü Özcan Deniz ile birlikte giriş yapan İDAŞ, ikinci reklam filminde Türkiye’de sadece kendisinin ürettiği, Mira Coil Teknolojisi ile tanıştırıyor.

Geçtiğimiz Temmuz ayında başlayan İdaş – Özcan Deniz iş birliği ikinci reklam filminde bu kez yepyeni bir teknolojiyi tanıtarak devam ediyor. Türkiye’de sadece İdaş’ın ürettiği Mira Coil teknolojisi Özcan Deniz’in sunumu ile tüketici karşısına çıkıyor.

Reklam filmi son dönemde yatak sektöründe yaşanan karışıklığı konu alıyor ve bu karışıklığı ortadan kaldırıp, etkili bir çözüm sunuyor. Son dönemde her bir problem için bir yatak önerisi ile dolu olan sektör, insana ister istemez şu soruyu sorduruyor: Benim evimde kaç tane yatak olabilir ki? Özcan Deniz de reklam filminde tam olarak bu noktadan yola çıkıyor. Stres atmak, dinç olmak ya da başka beklentilerimizin her biri için ayrı ayrı yatak mı alacağız?

Çözüm tam bu noktada devreye geliyor. Mira Coil’in içindeki kesintisiz yay sisteminin, farklı vücut ağırlıklarına uyum sağlayarak, ideal omurga desteği ile kesintisiz uyku sunması, aslında sağlıklı uyunan bir uyku ile her beklentimizi karşılayabileceğimizi açıkça gözler önüne seriyor.

 

KÜNYE

Reklamveren: İdaş
Reklamveren Yetkilisi : Dilek Demiroğlu, Bozkurt Şişman
Reklam Ajansı: Gliese İstanbul
Yaratıcı Ekip: Saadet Demirel, Fırat Özbudak, Nihan Adıyaman, Buse Naz Dikici
Kreatif Direktör : Levent Karakaya
Stratejik Planlama : Vahide Tandelen
Müşteri İlişkileri: Seda Güler
Fotoğraf : 5500 Photography
Yapım Şirketi: DNZ Film & Renkli Filmler
Prodüktör: Vural Turunç
Post Prodüksiyon: Mojo Vfx
Yönetmen: Özcan Deniz
Medya Planlama: Time Medya
Dijital Planlama: Medya Ad
Kullanılan Mecralar: TV, Sinema, Açıkhava, İnternet, Basın

İLGİLİ HABERLER