Hyundai, çocuklara verilebilecek “en güzel hediye ebeveynlerdir” diyor

Bu zamanda çocuklara verilebilecek “en güzel hediye ebeveynlerdir” yaklaşımıyla yola çıkan Hyundai, 23 Nisan’dan itibaren üç gün boyunca özel bir atölye hazırladı.

Çocukların evden dışarı çıkamadıkları bugünlerde, hemen her aile, çocuğunun endişe ve stres seviyesinin artmasından kaygı duyuyor. Buradan yola çıkan Hyundai, Klinik Psikolog İrem Polat’la kendi resmi Instagram sayfasında 23, 24 ve 25 Nisan akşamları saat 21:00’de canlı yayınlarda ebeveynlerle buluşarak bu atölyeyi gerçekleştirecek.

“Çocuklara doğru cevapları vermek kadar, bu cevapları doğru şekilde vermenin de önemli olduğunu” vurgulayan İrem Polat, canlı yayınlarda, ailelerin de aktif katılımıyla çok iyi sonuçlar elde edilebildiğini, ailelerin basit yönlendirmeler sayesinde çocuklarıyla iletişimde çok hızlı yol kat edebildiklerini belirtiyor.

Project House tarafından hazırlanan projenin yeni yayınlanan tanıtım filmi, ailelerin bu süreçte duymaya alışık olduğu, çocuk endişesi taşıyan sorularla başlıyor ve İrem Polat’ın aileleri atölyeye davetiyle son buluyor. Ebeveyn platformlarından ve psikologlardan da çok iyi yorumlar alan projenin, ailelerin ilgi ve talepleri nedeniyle daha uzun soluklu bir hale dönebileceği şimdiden konuşuluyor.

Kampanyanın Künyesi:

Reklamveren: Hyundai Türkiye
Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı: Enis Aslan
Marka ve Pazarlama İletişim Müdürü: Naz Erdoğan
Marka ve İletişim Şefi: Gizem Öğren
Reklam Ajansı: Project House
ECD: Volkan Dalkılıç
Kreatif Ekip: Umut Karacaoğlu, Çağatay Çan, Ümit Açıkdilli, Seda Şengün
Grup Marka Direktörü: Yağmur Erengül
Marka Ekibi: Mert Tokdemir
Digital Group Head: Zihni Başsaray
Sosyal Medya Ekibi: Burcu Küçük, Can Sevimli
Prodüksiyon Ekibi: Sıla Salgın, Gözde Bilir
Yapım Şirketi: Carbon Works
Yönetmen: Serdar Gazi
Yapımcı: Ateş Benek
Proje Sorumlusu: Başak Çoruh
Offline Editör: Ceyhun Yazıcı
Online Editör: Selmin Çalışkan
Seslendirme: İmaj Ses Stüdyoları

İLGİLİ HABERLER