Head&Shoulders, Serenay Sarıkaya ile “Kalıpları Kır” diyor

Head&Shoulders ‘ın yeni reklam filmi için Serenay Sarıkaya kamera karşısına geçti. 2017’den beri Head&shoulders’ın marka elçisi olan Serenay Sarıkaya, Derma Pure formülü içeren şampuanları ve koleksiyona eklenen yepyeni saç kremleri için çekilen reklam filminde, özgüven ile önüne çıkan tüm engelleri aşarak “Kalıpları Kır” mesajı verdi

Head&Shoulders, yeni reklam filminde, insanların etraflarını saran kalıplaşmış düşüncelerden kurtulduklarında, kendilerine ve potansiyellerine güvendiklerinde, asla pes etmeden mücadele ettiklerinde başarılı olabilecekleri mesajını veriyor. Serenay Sarıkaya, kendine olan güveni, yoğun çalışma temposuna rağmen işini daha iyi yapabilmek için tutku ile sarf ettiği çaba ile örnek olurken, gençlerin başarılı olma yolunda atmaları gereken adımları ve sahip oldukları enerjilerini ve hayallerini gerçekleştirmeleri için ilham vermeye devam ediyor.

Sarıyer Kültür Merkezi’nde, 16 saat süren çekimlerle gerçekleşen reklam filminin yönetmen koltuğunda ise başarılı kadın yönetmen Yasmina Solanes yer alıyor. Görüntü Yönetmenliğini ise Pablo Hernandez’in üstlendiği filmde, Serenay Sarıkaya’nın dans sahnelerinin yaratım süreci başarılı Kareograf Can Tunalı tarafından gerçekleştirildi. Reklam filminin hareketli ve dikkat çeken ‘King is born’ adını taşıyan parça ise Amerikalı müzisyen Aloe Blacc tarafından seslendiriliyor.

Kampanya Künyesi:
Reklamveren: Head&Shoulders
Reklam Ajansı: Voden Leo Burnett
Reklamveren Temsilcisi: Damla Uygur, Burcu Teberik, Gonca İlkmen
Ajans Başkan Yardımcısı: Birçim Öztaşkın
Yaratıcı Ekip: Gökhan Atasoy, Ersin Pekin, Hazel Eren, Alper Bayram, Özlem Özdemir, Tuan Baykut, Tuğçe Türkmen
Müşteri İlişkileri: Elif Olcaytu, İhya Selim, Derin Doğru
Ajans Prodüktörü: Sevinç Metuçin Öktem, Hikmet Helvacı
Prodüksiyon Şirketi: Plus Yapım
Yönetmen: Yasmina Solanes
Görüntü Yönetmeni: Pablo Hernandez
Müzik: King is born (Aloe Blacc)
Saç: İbrahim Zengin
Makyaj: Hakan Kültür
Stylist: Rutkay Öziş

İLGİLİ HABERLER